Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » En iyi Çin HEPA UVC hava temizleyicileri seçerken insanların yaptığı blinders fabrika

En iyi Çin HEPA UVC hava temizleyicileri seçerken insanların yaptığı blinders fabrika

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-10      Kaynak:https://www.olansichina.com

En iyi Çin HEPA UVC hava temizleyicileri seçerken insanların yaptığı blinders fabrika

Çin HEPA UVC Hava Temizleyicileri Seçerken İnsanların Yaptığı Bunlar Fabrika

En iyi Çin hava temizleyiciMükemmel sonuçları teslim etmek için farklı elemanları birleştirmelidir. Birçok faktör dikkate alınmalıdır ve bunlar oldukça net bir şekilde vurgulanmıştır. Farklı faktörler göz önüne alındığında, hava temizleyicileri söz konusu olduğunda doğru kararı vermek mümkündür.


Bununla birlikte, ev hava temizleyici seçimi bir sorun olabileceği durumlarda hala durumlar var. Sağlamlık, kalite ve performans her zaman çok farklıdır. Maliyet uygunluğu ve mükemmelliği gösterebilir, ancak aynı zamanda düşünülmesi gereken birçok şey var.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (62)

Çin hava arındırıcılarının bugün daha popüler hale geldiği gerçeği, maliyet söz konusu olduğunda en iyi karar vermeyi zorlaştırıyor. Doğru seçimin yapıldığından emin olmak için çeşitli şeylerin bakılması gerekir. Bunlar gözden kaçırılabilecek şeylerdir ve bu uzun vadede çok ciddi sorunlara neden olabilir.


1. İyileşme ve sağlık gereksinimlerinin mantıksal olarak ele alınmaması

Çoğu insan bir arıtıcıya ihtiyaç duyduklarını biliyor, ancak böyle bir cihazdan ne istediklerini düşünecek kadar uzun süre oturmazlar. Çoğu insan satın aldıÇin hava temizleyicileriRefah ve sağlıkın otomatik olarak takip edeceğini varsayarsak. 2.5 ve 10 mikron spektrumundaki kirleticilerin genellikle boğaz ve burun delikleri içinde biriktirildiği ve bu sinüs rahatsızlığına neden olduğu belirtilmelidir. Ayrıca alerjik reaksiyonlara mal olabilir. En iyi Olansi Hava Temizlemesini seçerken, alıcı kendi seçimlerinin evdeki alerjenleri başarılı bir şekilde ortadan kaldırabilirse kendilerini sormalıdır.


Genellikle, 2,5 mikronun altındaki kirleticiler akciğer nüfuz eder ve inme, kalp hastalığında ve kardiyovasküler hastalıklarda artışa neden olabilir. En iyi HEPA hava temizleyicileri daha küçük kirleticileri kullanabilmelidir.


2. Hava kalitesine dikkat çekmek.

Pek çok insan hava temizleyicileri alır ve refah ve sağlık konusunda anında iyileşmeyi bekler. Hava sorunlarının uygulanmasından başka önlemler olmadan sıralanacak bir beklenti vardır. İlk başta evdeki havada kirlenmenin nerede olduğunu düşünmek önemlidir. Kirlenmenin bazıları doğal olarak gerçekleşirken, evdeki kirliliği azaltmak için bazı şeyler yapılabilir. Kirlilikle uğraşmanın en iyi yollarından bazılarını göz önünde bulundurmak önemlidir. Eğer koku ise, çöpler iyi vakit geçirir mi? Oradan yayan herhangi bir kokuyu temizlemek için banyoda kullanılan doğru ürünler midir? Ev düzenli olarak vakumlandı ve tozlandı mı? Böyle bir şeyle ilgilenen, negatif iyon hava temizleyicinin işi azalır ve daha iyi çalışabilir.


3. Ozonu dikkate almamak

Çoğu durumda, ozon, yağmur fırtınası türünden sonra bir serinletici koku verir. Siyanür, badem benzeri bir aroma verir. Öte yandan Arsenik, lezzetli bir sarımsak aroması vardır. Ancak, bu asla alıcıları yanlış yönlendirmemelidir. Hava temizleyicileri satın alan ancak daha sonra ciddi sorunlara sahip olan birçok insan var. Ozon ciddi sorunlara neden olur.

Ozon bronşiyal astım ve diğer birçok nefes komplikasyonuna neden olur. Aynı zamanda diğer kirleticilere duyarlılığa neden olur. Bu, herkesin maruz kalmadan acı çekebileceği anlamına gelir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (14)

Dikkate almanıza yardımcı olurOlansi hava temizleyicileriTeknik olarak ses seçenekleri oldukları için. Bu şirket bir on yıl boyunca sahada bulunmaktadır ve Çin hava temizleyicileri söz konusu olduğunda farklı seçenekler sunmaktadır.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen