Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Bir oda hava temizleyici ile UV ışığı ile bir bütün ev hava temizleyici arasında seçim yapma

Bir oda hava temizleyici ile UV ışığı ile bir bütün ev hava temizleyici arasında seçim yapma

Görüntüleme sayısı:4     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-09      Kaynak:Bu site

Bir oda hava temizleyici ile UV ışığı ile bir bütün ev hava temizleyici arasında seçim yapma

Bir oda hava temizleyici ile UV ışığı ile bir bütün ev hava temizleyici arasında seçim yapma

ToplamaÇin hava temizleyicileriŞu anda piyasayı taşan çok çeşitli çünkü biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bununla birlikte, Olansi'nin şimdi neredeyse on yıl boyunca işte olduğu için, dünya çapında evler için çözümler sunan, Olansi'nin büyük avantajlarına sahip olabilir. Oda temizleyicileri ve tüm ev temizleyicileri vardır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (68)

Oda temizleyicileri

Bunlar piyasada bulunan en yaygın hava temizleyicileridir ve dünya çapında farklı elektronik cihazlarda yaygın olarak bulunur. Genellikle, profesyonel kurulum gerekmeyebilecek serbest standlardır. Bunlar, bir odada belirli bir yarıçap içindeki hava kirliliği ile uğraşmak için kullanılabilecek farklı süreçlere sahiptir.


Hava kalitesinin uykuyu etkileyebileceği durumlar var. Eğer birinin böyle bir sorunu varsa, yatak odası alanına bir oda hava temizleyici yerleştirmeyi düşünmeliler. Birçok durumda, oda hava temizleyicileri kolayca taşınabilir ve bir odadan diğerine taşınabilir, bu da oldukça uygundur.


Artış

• taşınabilirler

• İyi çalışmak için bir HAVC sistemine ihtiyaçları yoktur.

• Çoğu durumda profesyonel kurulum gerekmez

• Tüm ev seçeneklerine kıyasla daha ucuz olma eğilimindedir.


Eksileri

• Kokular üretebilir

• Daha düşük hız ayarlarında iyi çalışmayabilir

• Gürültülü, özellikle daha yüksek hız ayarlarında

• Bir odada yer kaplayabilir


Bütün ev ev hava temizleyicileri

Çoğu durumda, sistemler, havada havada çizim kanalları ve fanlar olan HAVC sistemlerine bağlanır. Çoğu durumda, sistemler HAVC kanalına kurulur. Bu temizleyicilerin karmaşıklığı ve fiyatı değişir. Profesyoneller olmadan ele alınabilen ucuz filtreleri içerebilirler; Ayrıca kurulumu ele almak için profesyonel olan standart filtreler veya pahalı sistemler de vardır. İkincisi, biraz paraya mal olabilir. Bağlantısız kendinden güçlü olanlar oldukça pahalıdır ve HAVC sistemine ihtiyaç duymadan çalışırlar.


Artış

• ideal olarak bulunurlar, çünkü kanalın farklı hava kirleticilerinin temel kaynağı olduğu için

• Yaşam alanında çok fazla yer almazlar

• Tek oda seçenekleriyle karşılaştırıldığında daha sessizdirler


Eksileri

• Bundan bağımsız olmadıkça HVAC kapalıyken işe yaramaz.

• Genellikle zorunlu hava sistemleri gerektirir

• Belirli odaları hedeflemiyorlar, ancak tüm odalara aynı saflaşmayı teklif ediyorlar

• Çoğu zaman oldukça pahalıdırlar


Kirlilik söz konusu olduğunda ihtiyaçların türünü anlayarak, yüklemek için doğru türü seçmek daha kolay hale gelir. Bulmak için yapılan şeylerden biri, diğerlerinden daha fazla kirliliğe sahip olan oda olup olmadığıdır. Böyle bir durumda; Tek bir oda arıtma cihazı, daha kişiselleştirilmiş hava saflaşması için belirli bir yer içinde bırakılabildiğinden en iyi seçenek olabilir. Genel bir şeyse ve birinin zaten bir HVAC sistemi varsa, bütün ev seçeneği gitmenin en iyi yolu olabilir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (38)

HEPA hava temizleyicileri gibi farklı hava temizleyicileri veyaPM2.5 hava temizleyicileriBugün piyasada bulunan geniş Olansi hava temizleyicileri arasında. Hakkında daha fazla bilgi için

Bir oda hava temizleyici ve UV ışığı olan bir ev hava temizleyici, Olansi Çin'i ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen