Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Bir hava temizleyicisinin önemli bileşenleri nelerdir?

Bir hava temizleyicisinin önemli bileşenleri nelerdir?

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-24      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Bir hava temizleyicisinin önemli bileşenleri nelerdir?

Bir hava temizleyicisinin önemli bileşenleri nelerdir?

Ne zaman birÇin hava temizleyiciyapabilir, çoğu insan zaten farkındadır. Nitekim bir mesele olarak, böyle bir cihazdan sıkıntı olmadan nasıl elde edilebileceklerini anlarlar. Ancak, bir alanda geride kalıyor gibi görünüyorlar. Bu, hava temizleyicilerin bileşenleri hakkında bilgi sahibi olur. Gerçek şu ki, onlardan en iyi şekilde yararlanmak için, nasıl tasarlandıklarını anladığınız önemlidir. Bu, çeşitli boşluklara takıldıktan sonra nasıl çalışabileceklerini bilmenizi sağlar.


Olansi hava temizleyici bileşenlerinin neye benzeyeceğini merak ediyor musunuz? Bilmiyorsanız, bu cihazların yapıldığı farklı bileşenler vardır. Bunlar kullanıldığında nasıl çalışabilecekleri konusunda çok önemlidir. Bu tür bileşenler / parçalar hakkında bilgi yoksa, boşluğunuz için doğru olanı satın almak için kesinlikle mücadele edeceksiniz.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (13)

İşte çözüm

Artık beynini askıya almaya gerek yok. Bunun nedeni, Çin hava temizleyicisinin bileşenleri hakkında her şeyin açıklanacağı doğru yere geldiğiniz içindir. Herhangi bir öncehava temizleyici üreticisiveya hava temizleyici fabrikası, aşağıdaki ayrıntıları okumak tavsiye edilir.


Bilmen gereken

Olansi hava temizleyicisinin çeşitli bileşenleri hakkında konuşmadan önce, anlamanız gereken bazı gerçekler var. Genel olarak konuşursak, hava temizleyicileri çeşitli tiptedir. Bunlar HEPA teknolojisi, negatif iyon, aktif karbon teknolojisi, ozon ve UV teknolojisi olabilir. Bu hava temizleyicilerinin her birinin farklı özellikleri ve işlevleri vardır. Başka bir deyişle, kullanılmak üzere farklı fonksiyonlar yürütmek için yaratılmışlardır.


Yukarıda belirtilen gerçeğe dayanarak, hava arındırıcılarının farklı şekilde yaratıldığı oldukça açıktır. Bu, farklı bileşenlerle birlikte geldikleri anlamına gelir. Bununla birlikte, bazı benzer bileşenlere sahip olmak için üretilmiş olan her hava temizleyici. Ne için yaratıldıklarından bağımsız olarak, bu bileşenlere sahip olmaları gerekir. Aşağıdaki detaylar bu tür bileşenlerin bazılarını açıklar.


Not için anahtar noktalar

• Her biri benzersiz fonksiyonlarını gerçekleştiren 5 farklı hava temizleyicisi vardır.

• Her hava temizleyici benzer bileşenlere sahiptir

• Çeşitli bileşenleri biliyorsanız, bu tür bir Çin hava temizleyicisinin performansını anlamanızı sağlar


Filtreler

Filtre, piyasada karşılaşacağınız tüm hava temizleyicilerinde çok önemli bir bileşendir. Tek şey, alanınızdaki havayı temizlemeye çalışırken genellikle farklı ve benzersiz ilkelerle çalışmalarıdır. Örneğin, filtre birhava temizleyiciHEPA teknolojisi ile aktif karbon teknolojisinde işlev görenlerden farklı çalışır. Tıpkı göründüğü gibi, bir filtre evinizde olan parçacıkları yakalamak içindir. Bunlar, evcil hayvan saçları, kıyafetlerinizde, toz ve diğerlerinde lif olabilir.


Genellikle HEPA filtreleri denir. HEPA, yüksek verimli partikül havası için sadece bir kısaltmadır. Fonksiyonu havadaki parçacıkları yakalamaktır. Diğerleri yapamazken bu parçacıkların bazıları görülebilir. Filtreler hakkında anlamanız gereken bir şey, performans açısından her zaman değişme eğilimindedir. Örneğin, havada zararlı parçacıkları yakaladığında bazıları çok etkilidir. Öte yandan, çok etkili olmayan bazıları var.


İyi hava filtreleri nasıl bilmek

• MERV derecesini kontrol edin. Bununla, ne tür parçacıkların çıkarıldığını bileceksiniz.

• Elyaf malzemesinin kalitesi çok önemlidir

• Dokumasının sıkılığı da çok önemlidir.


Temel olarak, daha fazla filtre ortamı olan hava temizleyicileri performans açısından çok daha iyidir. Daha hızlı tıkanması muhtemel filtrelerden kaçının. Bunun nedeni, performanslarının hiçbir zaman düşeceği içindir. Herhangi bir hava temizleyici fabrikası veya hava temizleyici üreticisine ulaşmadan önce, bu gerçeği bildiğiniz önemlidir.


Fan

Bu, bir Çin hava temizleyicisinin bir başka önemli bileşenidir. Herhangi bir şekilde patronluk yapmaya çalışmadan öncehava temizleyici tedarikçisi, fanıyla ilgili doğru soruları sormak için emin olun. Bunun nedeni, bu cihazın hava arıtma için herhangi bir yerden konumlandırıldığında nasıl performans göstereceğini belirlemede çok önemli bir rol oynayabileceğidir. Olansi hava temizleyici aracılığıyla havanın çekilmesinden sorumlu olan fandır. Çoğu zaman, bir hava temizleyici üreticisi fanı başka bir elektronik şirketten satın alacaktır. Böyle bir şekilde sizi rahatsız etmemelidir. Bir fanın ana bileşeni motor ve bıçaktır. Havanın çekilmesi için, bıçak mükemmel çalışmak zorundadır.


Anahtar noktaları

• Özellikle alanınız büyük olduğunda, küçük fanlı hava temizleyicilerini önlemek

• Her zaman bir hava temizleyici tedarikçinin fan hakkında daha fazla bilgi edinmesini isteyin


Elektrostatik çöktürücüler

Olansi hava temizleyici belirtildiğinde, çoğu insanın aklına gelen ilk şey, bu tür temizliklerin manuel olarak gerçekleşmesidir. Gerçek şu ki, bir hava temizleyicisinin en otomatik şekilde çalışmasıdır. Düğmeyi açtığınızda, evinizdeki havayı temizleme işlemine başlar. Bu otomatik işlemden sorumlu olan bir ana bileşen var - elektrostatik çökelticiler.


Bu bileşen genellikle bir hava temizleyici üreticisi tarafından manuel olarak monte edilir. Bir motorla geliyor. Elektrostatik çökelticiler hakkında aslında teknik bir şey yoktur. Dikkat edilmesi gereken tek şey, otomatik olarak çalışan bu cihazlardan büyük ölçüde sorumlu oldukları ve havadan zararlı parçacıkların çıkarılmasıdır. Nasıl çalıştıkları hakkında daha fazla bilgi ederseniz, herhangi bir hava temizleyici fabrikası ile iletişim kurmanız önerilir. Her zaman bir orijinal hava temizleyici tedarikçinin böyle bir bileşenle ilgili her şeyi açıklamaya istekli olacağını her zaman bahse girebilirsiniz.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (20)

Sonuç

Bileşenleri hakkında yukarıdaki detayları görmüşOlansi hava temizleyici, bu cihazların nasıl çalıştığını doğru bir şekilde anladığınıza inanmak için her neden var. Lütfen farklı hava temizleyicileri olduğunu unutmayın. Bu nedenle, her birinin kendi özel fonksiyonlarına sahiptir. Bu, para için iyi bir değer elde edilmesini sağlamak için çok önemlidir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen