Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Alman hava temizleyici üreticisi ve toz akarı, evcil hayvan kepeği ve küf sporlarıyla uğraşıyor

Alman hava temizleyici üreticisi ve toz akarı, evcil hayvan kepeği ve küf sporlarıyla uğraşıyor

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üreticisi     Gönderildi: 2021-10-14      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Alman hava temizleyici üreticisi ve toz akarı, evcil hayvan kepeği ve küf sporlarıyla uğraşıyor

Alman hava temizleyici üreticisi ve toz akarı, evcil hayvan kepeği ve küf sporlarıyla uğraşıyor

Hava temizlemegünümüzde ev içinde yapılması gereken en önemli şeylerden biri haline gelmiştir.Bu, birçok şeyin daha iyi anlaşıldığı ve bunları ele almak için uygun çözümlerin verildiği bilgi çağıdır.Hastalıkların ve hastalıkların en büyük nedenlerinden biri kirli havadır.


Evde bulunabilecek her türlü kirletici vardır.Her kirleticinin sağlık üzerinde zaman zaman çok ciddi olabilen kendi potansiyel etkileri vardır.Evlerde bulunan kirleticileri anlamak, buna kalıcı ve uygun bir çözüm bulmanın başlangıç ​​noktasıdır.

Olansi Hava Temizleyici Tedarikçisi (9)

En iyi Alman hava temizleyicisinin seçilmesini sağlamak için, havada bulunan kirleticiler hakkında bir anlayış olmalıdır.Bu şekilde, hava temizleyici üreticisi yapılacak en iyi seçimi önerebilir.


Farklı kirleticilerin neden olduğu alerjileri ele almak

Toz akarları, küf sporları ve evcil hayvan kepeğinin neden olduğu alerjiler söz konusu olduğunda, bunlarla uygun şekilde ilgilenmek normal bir hava temizleyiciden daha fazlasını gerektirir.Toz akarları alerjiye neden olur.Bu, vücut parçaları ve dışkı tozu, akarlar solunduğunda olabilir.Bunun vücut üzerinde kötü etkileri olabilir, ki bu asla iyi bir şey değildir.


Bazı koşullar, yatak takımlarında toz akarlarının büyümesini teşvik eder.Çoğalabilir ve bir soruna neden olabilirler.Öncelikle toz akarlarını mümkün olduğunca kontrol altına almak önemlidir.Küf sporları ve evcil hayvan kepeği de kontrol edilmelidir.Bunlar yaşam alanlarına kolayca yerleşebilir ve iyi müdahale edilmediği takdirde sağlık sorunu oluşturabilir.


Bu kirleticilerin havadayken filtrelenmesi mümkündür.Ancak, bir kez yerleştiklerinde, tamamen farklı bir hikaye haline gelir.Çoğu hava temizleyici, ne kadar küçük olurlarsa olsunlar, mobilyalara, örtülere, perdelere, yatak takımlarına ve yastıklara yerleştikten sonra güçlü alerji tetikleyicilerini ememezler.Kirleticiler nesnelere yapışır ve yerleşir.Bir esinti onları tekrar havaya çıkmaya zorlayana kadar elektrostatik kuvvetler tarafından yerinde tutulabilirler.


Bu bütün bir ev demektirçin hava temizleyiciçözümün sadece bir parçasıdır.Bu, iç mekan kirleticilerinin kapsamını büyük ölçüde azaltır.Diğer şeyler kirlilik kaynağını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.İyi bir örnek, ideal nem seviyesinin korunmasıdır.Bu, küf, küf ve akarları büyük ölçüde azaltabilir.Toz akarı geçirmez yatakların kullanılmasına da yardımcı olur.Bu genellikle hipoalerjeniktir.


Uygun temizlik

Alman bir Çin hava temizleyici yerinde olsa bile, temizliğin yerini alamaz.Gerçek bir HEPA elektrikli süpürge kullanmak harika bir şey olabilir.Merkezi bir elektrikli süpürge de iyi bir seçimdir.Bu temizleyiciler, toz akarları alerjenlerinden kurtulabilir.Ayrıca diğer tüm partikülleri havaya uçmadan çok önce işleyebilirler.


Toz akarlarının nemli ve sıcak evlerde geliştiğine dikkat edilmelidir.Bunun nedeni, kirleticileri büyük ölçüde azaltabilmesidir.Bu, iç mekan havasını düzenlemek için bir nem alma cihazının kurulumunun ek bir avantaj olabileceği anlamına gelir.Nem alma, su sızıntıları ve ıslak alanlar ortadan kaldırıldığında küf ve küf alerjilerini azaltmanın harika bir yoludur.Su hasarı, işleri biraz zorlaştırabilir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üreticisi (64)

Yüksek kaliteli HEPA hava temizleyicileri ve UVC hava temizleyicileri kurmak, havayı temizlemede uzun bir yol kat edebilir.Evi temiz tutmak, bu rüyayı akla getirir ve gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Hakkında daha fazla bilgi içinalman hava temizleyici üreticisive toz akarı, evcil hayvan kepeği ve küf sporları ile uğraşırken, ziyaret edebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olanside.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen