Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Alerjiler için en iyi ev hava temizleyicisinin yaratılmasında ortak Çin hava filtreleme teknolojileri

Alerjiler için en iyi ev hava temizleyicisinin yaratılmasında ortak Çin hava filtreleme teknolojileri

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-09      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Alerjiler için en iyi ev hava temizleyicisinin yaratılmasında ortak Çin hava filtreleme teknolojileri

Alerjiler için en iyi ev hava temizleyicisinin yaratılmasında ortak Çin hava filtreleme teknolojileri

Yapımda kullanılan teknolojiyi göz önüne alaraken iyi hava temizleyicileriseçim sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Çok fazla seçenek varsa, teknoloji bir hava temizleyici hale getirebilir veya kırabilir. Piyasada mevcut olan en iyi hava temizleyicileri yaratan Olansi Air gibi markalar var. Olansi'yi seçmenin avantajı, bir süredir etrafta oldukları ve en iyi hava temizleyicileri söz konusu olduğunda iyiyi ve kötüyü anladıklarıdır.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (21)

Dikkat edilmesi gereken ana teknolojiler şunlardır:

• HEPA filtreleri: HEPA hava temizleyicileri tüm dünyada mevcuttur. Ancak, en iyileri gerçek HEPA filtreleri olanlardır. Bu kategorideki en iyisi farklı parçacıkları azaltır. Arıtmacı ne kadar çok idare edebilir, o kadar iyi olur., Bu kategorideki en iyisi biraz pahalı olma eğilimindedir.


• HEPA tipi filtreler veya yüzde 99 HEPA:Bu durumda, HEPA filtreleri gerçek olanlar değildir. Bu, bu teknolojiyi kullanan ev hava temizleyici, orijinal olanlara göre daha az etkilidir.


• Karbon filtreleri:Bu tür filtreler genellikle kokuları ve gazları azaltır. Ayrıca daha iyi ve oldukça pahalı olma eğilimindedirler. Daha fazla temizlik yapabiliyorlarsa, o kadar iyidirler.


• Ön Filtreler:Bu tür filtreler, daha büyük parçacıkları iç temizleme teknolojisine girmekten engellemek için oluşturulur.


• Geliştirilmiş veya mikrop öldürücü filtreler:Bu tür filtreler, filtrelerde büyüyen mikroorganizmaları azaltmada harika.


• Elektrostatik çöktürücüler:Bunlar, parçacıkların azaltılması içindir. Etkinlikleri genellikle söz konusu markaya dayanır. ToplamaOlansi hava temizleyicilerialıcının avantajı olarak duruyor.


• İyonlaşma:Bu teknoloji, negatif iyon hava temizleyicileri üzerinde kullanılır. Bu seçenek, havadaki farklı parçacıkların azaltılması içindir.


• Ultraviyole veya UV ışığı:Bu, UVC hava temizleyicilerini içerir. Bu teknolojiyi kullanan temizleyiciler, havadaki mikroorganizmaları azaltmak içindir.


• Ozon gibi oksitleyiciler:Bu yöntemler mikroorganizmaları, vocaları, kokuları ve gazları azaltır.


• Kombine veya ileri teknolojiler:Her gün yeni teknolojiler var. En iyi ev hava temizleyicilerinden bazıları, günün sonunda daha iyi etkinlik için birden fazla teknolojiyi birleştirir. Sektördeki oyundaki en yeni teknolojileri araştırmaya zaman ayırmak, herkesin yapabileceği en iyi şey olabilir.

Yukarıdaki listede, kullanılan çeşitli teknolojilerin sınırlı bir açıklaması vardır. Her teknoloji hakkında daha fazla araştırma yapmak için zaman ayırmak, farklı seçeneklere aşina olmanın en iyi yollarından biridir. Aynı zamanda biraz yabancı olabilecek teknolojileri anlamanın en iyi yollarından biridir. Her şeyi iyi anlamak için zaman ayırarak, günün sonunda yaşanan harika sonuçlar olabilir.


Bugün piyasada çok fazla seçenek olduğundan, idealini seçmekçin hava temizleyicibiraz zor olabilir ve ezici olabilir. Bu, büyük bir özen gerektirir. Mevcut tüm seçenekleri anlamak önemlidir. Birinin, pazarlamaya dayanarak ürünleri satın almayı önlemesi gerekir. Araştırma, işleri yapmanın en iyi yollarından biridir. Markaları anlamak için zaman ayırmak oldukça önemlidir. Bir markanın iyi olduğunu iddia etmek için bir şeydir ve söz konusu arıttırıcının harika olduğunu doğrulamak tamamen farklı bir şeydir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (28)

Ortak Çin hava filtreleme teknolojileri hakkında daha fazla bilgi içinEn iyi ev hava temizleyiciAlerjiler için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansiid.com/daha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen