Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Akıllı evlerin popülerliği ve HEPA UVC hava temizleyicileri için talep üzerine etkisi

Akıllı evlerin popülerliği ve HEPA UVC hava temizleyicileri için talep üzerine etkisi

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-02      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Akıllı evlerin popülerliği ve HEPA UVC hava temizleyicileri için talep üzerine etkisi

Akıllı evlerin popülerliği ve HEPA UVC hava temizleyicileri için talep üzerine etkisi

Hava herkesin güvendiği bir şeydir ve sağlık için önemlidir. Havanın insan sağlığını birçok yönden etkilediği doğrudur ve her zaman en saf haliyle olmasını sağlamaya yardımcı olur. Zayıf hava kalitesi ile ilişkili çok fazla hastalık ve hastalık var. Ortak soğuk ve en son Covid-19 gibi belirli hastalıkların yayılması, kötü havalandırılan bölgelerde ve kapalı alanlarda daha kötü hale getirilir.


Bu nedenle, insanların dünyanın bazı bölgelerinde tecrit edilmeleri istenmiştir. Bununla birlikte, izolasyonda bile, hava kalitesi gözlenmeli ve onaylanmalıdır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Bugün, birçok halka açık yer, ofis ve evlerin geçmişle karşılaştırıldığında farklı bir zorluk var. Bu nasıl sağlıklı bir hava sahnesi budur. Bu boşluklardan zararlı gaz ve kirleticileri sterilize edilip dezenfekte edilmekle ilgilidir. Bu, çoğu insanın özellikle akıllı evlerin tanıtılmasıyla uğraştığı şey budur.


İnsanlar sağlık korumasının daha fazla farkında olduklarından, Olansi hava temizleyicileri de dahil olmak üzere birçok sağlık ev aleti tanıtıldı. Bunlarev hava temizleyicileriBu, yaşam alanlarını her zaman sağlıklı ve mikropsuz hale getirmeyi amaçlar.


Hava temizleyicilerini tüm dünyada yüksek talepte bulunmalarını sağlayan akıllı evler tarafından uygulanan büyük ihtiyaç. Hava temizleyicilerine olan ihtiyaç, geçen yılki yönlendirilmiş ve insanlar en iyi HEPA hava temizleyicilerinin sağlık yararlarından daha fazla farkında oldukları için işler daha da yüksek görünüyor.


Pandemik dışında, akıllı evler popülerlik, pazarın büyümesini daha da önemli hale getirdi. Bu, özellikle Çin gibi bölgelerde, çoğu yerde hava kirliliğinin izlenmesine yardımcı olan düzenlemelere yol açmıştır. Küresel hava kirliliği kötüleşti ve böylece havanın saflaştırılmasına ilişkin farkındalığın artması oldukça gerekli hale geldi.


En iyi UVC hava temizleyicileri için talep,PM2.5 hava temizleyicileri, negatif iyon hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicileri yükseldi. Çoğu insan, mevcut seçenekler ile ev ihtiyaçları ile eşleştiren seçenekler arasında karşılaştırma yapıyor. Şimdi her zamankinden daha fazla, Olansi hava temizleyicilerinin havayı daha iyi hale getirebileceği ve iyi bir sağlığı koruyabileceklerini öğrenmek için yardımcı olur.


Hava temizleyicileri, pandemik yükseliş olarak bir zirve gördü. Ayrıca, bazı bölgelerdeki polen sezonu, Olansi hava temizleyicilerine olan ihtiyacı da artırır. Bunlar, Çin hava arındırıcılarının bugün bu kadar popüler olmasının nedenlerinden bazıları.


Pazar talebi yüksek olsa da, en iyi arındırıcıların gelişim umutlarına ilişkin rezervasyonlar var. Bunun nedeni pazarda büyük standartlar olduğu için, işler hala düzensiz. Düşük teknik eşiklerle çok benzer ürünler üreten şirketler vardır. Çekirdek teknik çekirdek gereksinimi, olması gerektiği kadar sıkı değildir ve bu, bugün piyasaya bakan büyük zorluklardan biridir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (4)

Bu yüzden en ideal ev hava temizleyici seçimi bu kadar kritik. Alandaki en iyisini veren bir üreticiyi seçmek, ek bir avantajdır. Bu nedenleOlansi hava temizleyicileripiyasadaki en iyisi olarak kabul edilir. Bu şirket, on yıldan fazla bir süredir, daha iyi hale getirmek ve sağlığı geliştirmek için en iyi çözümleri sunmaktadır.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen