Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » İyi bir negatif iyon hava temizleyici satın alırken önlemek için ortak hatalar

İyi bir negatif iyon hava temizleyici satın alırken önlemek için ortak hatalar

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-05      Kaynak:https://www.olansichina.com/

İyi bir negatif iyon hava temizleyici satın alırken önlemek için ortak hatalar

İyi bir negatif iyon hava temizleyici satın alırken önlemek için ortak hatalar

İdeal bir hava temizleyicisine yatırım yapmak önemlidir ve ciddiye alınması gereken bir şeydir. Ancak, insanlar pazarda mevcut olan en iyi seçeneği ararken birçok hata yaparlar. Birçokhava temizleyici üreticileriGerçek hayatta desteklenemeyen iddiaları yapın.


Hava temizleyicileri, performans, sağlamlık ve kalite açısından büyük bir anlaşma farklılık gösterir. Maliyet, bir hava temizleyicisinin uygunluğunu veya mükemmelliğini tanımlamaz. Hava temizleyicileri söz konusu olduğunda sınırlı düzenlilik organları nedeniyle, çok pahalı olabilecek hataları kolaylaştırmak kolaydır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (9)

Bazı yaygın hataların iyi bir hava temizleyici satın alırken önlenmesi kolaydır.

1. İyileşme ve sağlık gereksinimlerini ele almamak.

Yapılacak ilk şey eldeki gereksinimleri anlamak. İnsanlar, herhangi bir hava temizleyici satın alındığında, iyiliğin ve sağlığın otomatik olarak gerçekleştirildiğini varsayar. Havada bulunan kirletici maddelerin belirlenmesi ve arıtma cihazının onları ne kadar iyi idare edebileceği önemlidir. AÇin hava temizleyicikör olarak seçilmemelidir. Biri iyiliğin ve sağlıkın onaylanıp çıkarılmadığını belirlemek zorundadır.


2. Hava kalitesine dikkat etmek.

Hava temizleyicileri satın alan birçok kişi, hava temizleyicisinin, hava temizleyiciyi geri almak için ekstra adımlar olmadan tüm hava kalitesi ve iyi-0being sorunlarını ele almasını bekler. Kapalı hava kalitesinin dış mekandan daha kötü olduğu bilinen bir gerçektir. Hava kalitesine dikkat edin, yalnız hava temizleyicisine bırakılmamalıdır. Evde yaşayan bireyler de ondan sorumlu olmalıdır. Kirlilik kaynaklarını mümkün olduğunca temizleyin, evinizi kuru tutun ve düzenli temizlik yapın. Çevreye bakmadan, hava temizleyici de çalışmayabilir.


3. Ozonu daha az ciddiye almak.

Ozon, kokuyu canlandıran evleri verir. Bu bir yağmur fırtınasından sonra elde edilen koku türüne benzer. Öte yandan, siyanür badem benzeri bir aroma verir. Arsenik, diğer taraftan, sarımsak türü bir tadı verir. Bu nedenle, işler ciddiye alınmalıdır. Bazı insanlar hava temizleyicilerinin orijinal sağlık sorunlarını yerine getirmesini ve mümkün olan en iyi şekilde iyileştirmesini istiyor. Bu, ciddi solunum sorunlarının varlığından kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda biri birisi ozon veya diğer zararlı unsurlara temas ederse, felaket olabilir. Bu tür unsurlar bronşiyal astım gibi solunum komplikasyonlarını daha da kötüleştirir. Kirleticilere duyarlılık da yükseltilir.


Bu nedenle, ozon ve diğer unsurlar çok ciddiye alınmalıdır. Bazı hava temizleyicileri ozon üretir ve kullanılmamalıdır. En iyi hava temizleyici üreticileri, eğer varsa, ozon üretiminin çok sınırlı olmasını sağlar.


Güvenli tarafta olmak için, çalışmak için en güvenilir Çin hava temizleyicisine razı olmak önemlidir. Birçok hava temizleyici fabrikası farklı cihazlar üretir. Bununla birlikte, Olansi hava temizleyicileri en iyisidir ve başkalarına kıyasla üstün sonuçlar sunar.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (11)

Olansi, büyük HEPA hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri ve iç mekan hava kalitesini büyük ölçüde iyileştirebilecek çok çeşitli diğer ürünler üretir. Hava kalitesi önemlidir ve biri doğru cihazı alırken ikinci tahmin etmemelidir.iyi negatif iyon hava temizleyici, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/negative-ion-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen