Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Özelleştirilmiş özel etiket ev hava temizleyicilerinin oluşturulmasında kullanılan hava arıtma sistemi teknolojileri

Özelleştirilmiş özel etiket ev hava temizleyicilerinin oluşturulmasında kullanılan hava arıtma sistemi teknolojileri

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-06      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Özelleştirilmiş özel etiket ev hava temizleyicilerinin oluşturulmasında kullanılan hava arıtma sistemi teknolojileri

Özelleştirilmiş özel etiket ev hava temizleyicilerinin oluşturulmasında kullanılan hava arıtma sistemi teknolojileri

Hava temizleyicileri, havadan farklı şeyleri ortadan kaldırmakta harika. Buna gaz, kokular, kalıp, polen, virüs, bakteri, akarlar, duman, kirletici maddeleri, alerjenleri, kirleticileri ve tozları içerir. Kullanımını gerektiren iç mekan kirliliğinde bir artış olmuştur.Çin hava temizleyicileri.


Piyasada farklı markalar var ve her birinin kendi şartnameleri var, alıcıların karar vermelerini zorlaştırıyor. İdeal seçeneği seçmeden önce, kullanımdaki teknolojiyi anlamaya yardımcı olur.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (16)

Bu durumda iki kategori var. Aktif teknoloji ve pasif teknoloji var.

Pasif

Bu teknoloji, arıtıcıya hava çizerek yapılan hava saflaştırmasını içerir. Bu hava daha sonra, kirletici maddeleri, kokuları, gazları, alerjenleri, polenleri, tozu vb. Arındıran cihaz içindeki filtrelerden geçirilir. Bugün kullanılan bazı popüler pasif teknolojiler şunlardır:

• HEPA veya genel filtreler. Katı parçacıkları filtrelemek için en iyilerdir

• Kokuları ve kimyasal bileşikleri gidermek için aktif karbon kullanılır

• Elektrostatik çökeltiler: Bunlar küçük parçacıkları filtrelemek için mükemmeldir

• UV filtreleri: Bunlar, havada bulunan mikro organizmalarla başa çıkmak için mükemmeldir.

Bu kategorideki arıtmacılar, onlar için tasarlandıkları gibi bir gereklilik olarak filtreleri olmak için pasif teknolojiyi kullanır.


Aktif teknoloji

Bu kategoride, hava birimin dışında saflaştırılır. NSev hava temizleyici, bu durumda, havada bir etki yaratır. Bu hava temizleyicileri iki tipte gelir:

• Ionizer arıtmacıları: Bunlar bazı iyonlar üreten seçeneklerdir. Bu iyonlar daha sonra havada bulunan parçacıklara ekler ve farklı kimyasal bileşikleri, toz ürünlerini ve benzeri havadan uzaklaştırdığı havadan çıkarın.

• Ozon jeneratörleri: Bunlar, havadaki oksijen moleküllerini değiştirmekten sorumludur ve onları ozon yapar. Bu, farklı mikro organizmaları yok eden ve havadaki gaz ve kokulardan kurtulan bunlardır.


Aktif ve pasif

Bu, pasif ve aktif teknolojilerin bir araya geldiği yerdir ve verimli bir saflaştırma sağlamak için el ele çalışın. Bu ev hava temizleyicileri, bireysel teknolojilerden daha iyi çalıştıklarından bu yana pazardaki en iyisidir.

İdeal Olansi Hava Temizlemesini seçmeden önce, amaçından emin olmaya yardımcı olur. Seçimin, amaçlanan amacını yerine getirmesini sağlamaya yardımcı olur. Ev hava temizleyicilerinin yapması gereken farklı şeyler var.


Alerjiler: Kentsel ortamlarda, tozlu bir ortam çok yaygındır. Polen, minik taşlar, toz ve benzeri var. Çoğu insan buna alerjisidir. AHEPA hava temizleyicibu tür kirleticileri hallebilir.


Astım: Bu, havada safsızlıklar olduğunda daha da kötüleşen solunum hastalığıdır. Böyle bir durumda bir hava temizleyici ayrıca havayı oksitleme kapasitesine sahip olmalıdır.


Koku: Bugün evler, havalandırmayı sınırlıdır. Bu, hava sirkülasyonu oldukça zor olduğu anlamına gelir. Hava durgunluğu kokuya neden olur. Koku ayrıca yanma, pişirme ve boyama neden olabilir. Bir temizleyici, varsa bu tür sorunları yerine getirebilmelidir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Kalıp, duman, evcil hayvan, virüs veya kimyasallarla uğraşmanıza bağlı olarak, havayı temizleyebilen bir Olansi hava temizleyici seçmelisiniz. HEPA hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri ve negatif iyon arındırıcıları arasında seçim yapmak genellikle evdeki kirletici türüne bağlıdır. Özelleştirilmiş özel etiketin oluşturulmasında kullanılan hava temizleme sistemi teknolojileri hakkında daha fazla bilgi içinHava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansise.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen