Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Çin hava temizleyicileri ve nemlendiriciler arasında bir fark var mı?

Çin hava temizleyicileri ve nemlendiriciler arasında bir fark var mı?

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2022-01-06      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin hava temizleyicileri ve nemlendiriciler arasında bir fark var mı?

Çin hava temizleyicileri ve nemlendiriciler arasında bir fark var mı?

Hava temizleyici

Hava temizleyicilerihava kirlenmesinden kaynaklanan hava koşullarını gideren cihazlardır. Olansi hava temizleyicilerinin kullanılmasıyla, taze ve temiz hava solumak mümkün olur. Bazı hava temizleyicileri, filtreleme açısından başkalarından daha üstündür. Diğerlerinin diğerlerinden daha üstün özellikleri ve daha yeni teknolojiye sahiptir. Birini seçmeden önce birçok şeyin dikkate alınması gerekiyor.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (10)

Bir hava temizleyicisinin ana görevi, havadaki parçacıkları ve diğer kirleticileri ve diğer kirleticileri kullanmak ve havadan çıkarmaktır. Bu, kirleticileri çıkarmak için hava emme ve havayı filtreler aracılığıyla hava ile yapılır.


Nemlendirici

Bir nemlendirici, bir hava temizleyici ile aynı değildir. Bu makinenin temel amacı, havanın içindeki nem seviyelerinin kabul edilebilir olmasını sağlamaktır. Kış aylarında, odaların içindeki hava çoğunlukla kurudur. Böyle bir süre boyunca, ısıtıcılar evi ısıtmak için kullanılır. Bu tür hava enfeksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle, nem seviyelerinin her zaman ideal olmasını sağlamak için önemlidir. Nemlendiriciler astım gibi solunum sorunlarının önlenmesinde harika olabilir.


Bir nemlendiricinin çalışması, havaya bir nem eklemektir. Temel olanlar sıcak sis ve soğuk sis olan farklı nemlendirici türleri vardır. Soğuk sis, daha sonra ultrason dalgaları ve havanın içine salınan soğuk su kullanır. Bu, suyun havaya minik damlacıklar olarak serbest bırakıldığı anlamına gelir. Bu tür nemlendiriciler farklı teknolojiler kullanır.


Sıcak bir sis nemlendirici, buhar oluşturmaya neden olan suyu ısıtır. Havaya serbest bırakılan budur. Bu bir DIY olarak kabul edilebilirken, nem seviyelerini ideal tutmak için profesyonel nemlendiricileri kullanmak daha iyidir.


Fark

Her cihazın ne yaptığını anlayarak, onları anlamak ve farklılıkları bilmek daha kolaydır. Hava filtrelemesi gereken herkes için, o zaman birÇin hava temizleyicien iyi seçenek. Bu, kirlilik sorunlarını yerine getirebilir ve havayı temiz tutabilir.


Sorunlar iyi anlaşıldığında, hangi cihazın elde edilmesini belirlemek kolaydır. Sorun nem ise, en iyi seçim bir nemlendiricidir. Seçilecek cihaz türü, bir hanenin özel ihtiyaçlarına bağlıdır.


Bugün piyasada mevcut birçok cihaz var ve kanıtlayamadıklarını iddia eden bazı hava temizleyici üreticileri var. Ancak, Olansi gibi şirketler onlarca yıldır bulundu. Olansi hava temizleyicileri ve nemlendiriciler test edildi ve denediler ve iyi çalışıyorlar. Seçilecek çok çeşitli ürünler var. En iyi şey, gerçekten gerekli olanı anlamak ve buna dayalı bir seçim yapmaktır.


Temiz hava, farklı yerlerde, özellikle kentsel ortamlarda ağır kirliliği olan yaşamın önemli bir parçasıdır. Modern ev, en iyi hava arıtma sistemlerini gerektirir. Olansi, HEPA hava temizleyicileri ve UVC hava temizleyicileri dahil olmak üzere her türlü hava temizleyicisini yapar.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (3)

En iyi hava temizleyici fabrikası, evler içinde sağlığı korumak için en iyi cihazları oluşturmada sıkı kılavuzları izler. Orada bir fark hakkındaÇin hava temizleyicilerive nemlendiriciler, ziyaretinizi ödeyebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/china-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen