Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin hava temizleyicileri tedarikçilerinden ve fabrikalardan satın alırken insanların yaptığı lekeler

Çin hava temizleyicileri tedarikçilerinden ve fabrikalardan satın alırken insanların yaptığı lekeler

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-06      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin hava temizleyicileri tedarikçilerinden ve fabrikalardan satın alırken insanların yaptığı lekeler

Çin hava temizleyicileri tedarikçilerinden ve fabrikalardan satın alırken insanların yaptığı lekeler

İnsanların hava temizleyicileri alırken yaptıkları birçok blatlör var. Birçok şey de gözden kaçırıldı. Halkların sağlığa çok zarar verebilecek olan Ozon'u görmezden geldiği, hava kalitesine dikkat edememesi ve ruhsal olarak düşünülememesi ve mantıklı bir şekilde düşünemediler. Bu listeye eklemek için daha fazlası var.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (12)

1. Bütçe dostu olan Çin hava temizleyicilerini seçmek

Nüfusun büyük bir kısmı, yalnızca ev hava temizleyicisinin ne yapabileceğini düşünmeden satış fiyatını göz önünde bulundurur. İnsanlar genellikle arıtıcıyı kullanma sırasında ortaya çıkabilecek avantajları ve harcamaları gözden kaçırır. Piyasada mevcut farklı hava temizleyicileri vardır ve hepsinin farklı özellikleri ve kapasiteleri vardır. Negatif iyon hava temizleyicileri, masaüstü hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicileri vardır. Bunlar farklı yetenekler ve özelliklerle birlikte gelir. İndirimli hava temizleyicilerinin bazılarının bakım için büyük masraflarla geldiğini not etmek önemlidir. Bazen uygun fiyatlı arıtma, pahalı değiştirme filtreleri satılarak bir avantaj elde edebilir. Bu nedenle Olansi gibi güvenilir bir şirketle çalışmak bu kadar iyi bir fikirdir.


2. Yapılan promosyonlara dayanan oda hacmi tahminlerine inanmak

Bir kişinin altını çizen bir Çin hava temizleyici satın alması mantıklıdır. Bunun nedeni, belirli bir hava temizleyicisinin temizleyebileceği alan türüyle ilgili abartı yapan ahlaksız satıcılar bulunmaktadır. Çoğu durumda, en yüksek fan hızı tahmini yapmak için kullanılır. Ayrıca, belirli bir zaman aralığında elde edilebilecek hava değişimlerinin sayısını tahmin ettiler. Başarılı bir temizlik olması için, saatte 4-6 ACH veya hava değişimi talep edilmektedir. Arıtma, çıplak minimumda performans gösterdiğinde bu mümkün olmalıdır. Bu şekilde, bir ihtiyaç daha da arttırılabildiğinden emin olabilirsiniz. Bir saat içinde CADR ve hava değişiklikleri, bazı şüphelerle bakılmalıdır. Biri, makine en düşük performans içinde olduğunda tahminleri yapmak isteyebilir.


3. Çin hava temizleyici servis etmemek

Pek çok alıcı, OLANSI hava temizleyicisinin sahip olabileceği bakım taleplerini düşünmez. Pek çok reklam, insanlara filtreleme sisteminin maliyetli, tatsız ve zahmetli olduğunu varsayarak bağladı. HEPA hava temizleyicileri yüksek kalitede ve büyük değerle ilişkili sistemlere sahiptir; Bununla birlikte, filtre anahtarı, beş yıl sonra değiştirme gerekebilir.


Olansi hava temizleyicilerini ellerinden gelenin en iyisini yapmak için, harika temizlik yapmak önemlidir. Bir hava temizleyici satın alındığında, birinin uyanık olması gerekir ve başarısız olmadan gerektiği kadar sıklıkla temizlenir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (58)

En iyi Çin hava temizleyicilerini alırken, piyasayı iyi araştırmak önemlidir. Ne sunulduğunu söylemenin tek yolu budur. Olansi hava temizleyicilerini seçmek büyük bir güvenle yapılmalıdır. Üreticinin iç mekan havası ile ilgilenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için en iyi gadget'ları sunmaya kararlıdır. Çin hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi için Olansi Çin'i ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.comdaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen