Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Çin Hava Temizleyici Bakım İpuçları ve Satın Alma Kılavuzları

Çin Hava Temizleyici Bakım İpuçları ve Satın Alma Kılavuzları

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-28      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin Hava Temizleyici Bakım İpuçları ve Satın Alma Kılavuzları

Çin Hava Temizleyici Bakım İpuçları ve Satın Alma Kılavuzları

Bugün, çoğu modern evler kullanıyorHava temizleyicileriİç mekan havasını taze ve temiz tutmak ve kirli havadan gelen bazı ciddi sağlık koşullarını önler. Bütün evlerin yüklü bir hava temizleyicisi yoktur, ancak birçok kişi en iyi Çin hava temizleyicilerini satın almayı tercih ediyor.


Bazı rehberler ve ipuçları, daha iyi sonuçlar ve etkili hava temizliği için HEPA hava temizleyici veya UVC hava temizleyici olan birisine yardımcı olabilir. En iyi performansa ulaşmak, hava temizleyici olan ve en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkesin amacı olmalıdır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (15)

Hava temizleyicileri ile ilişkili birçok fayda var ve evlere sahip olmaları, avantajlarını ve avantajlarını anlamak yardımcı olabilir.


Hava Temizleyici Check-up

En iyi kalitede Olansi hava temizleyicileri dayanıklıdır, ancak düzenli olarak kontrol edilmeleri gerekir. Bazen hiçbir şey yapılmalı, ancak bu esas olarak yerinde hava temizleyici türüne bağlıdır. Bazı hava temizleyicileri, herhangi bir bakım gerektirmeden uzun yıllar boyunca çok iyi çalışır.


UVC hava temizleyicileri olan en popüler olan farklı hava temizleyicileri var veHEPA hava temizleyicileri. En zorlu kısım, tesisatçıların ne zaman değiştirilmesi gerektiğini bilmektir. Bir bütçe seçeneği seçilirse, filtrelerin ne zaman temizleneceğini veya değiştirileceğini göstermek için gösterge düğmesine sahip olmayabilir. Böyle bir durumda, filtreler manuel olarak ele alınır. Çin hava temizleyicisinin hava kalitesi, optimum olarak çalışıp çalışmadığını da söyleyebilir.


Ön filtreler, bir hava temizleyicisinin etkinliğine büyük ölçüde katkıda bulunabilir. Daha kolay hale getirmek için, filtrenin yerini almanın doğru zamanının ne zaman değiştirildiğini söyleyen bir gösterge ile bir filtre seçmek akıllıca olur. Bazı filtreler sadece birkaç gün sürer. Bununla birlikte, daha üstün seçenekler, sahibine filtrelerin değiştirilmesinin gerektiğinde söyleyen AI sensörleriyle birlikte gelir.


Önemli İpuçları

En iyi Olansi hava temizleyici ile uğraşırken düşünmek için bazı önemli ipuçları vardır. Bunlar takip edildiğinde çok yardımcı olabilir ve bunlar şunları içerir:

• Hiçbir sebepten dolayı hava temizleyici üzerine eşyalar koymayın

• Hava temizliğinin serbest durması ve verimli hava emme için engellerden uzak durmasına izin verin

• Ön filtreler genellikle yıkanabilir ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir

• Mevcutsa, hava temizleyici filtre göstergeleri düzenli olarak kontrol edilmelidir.

• Cihazın etrafındaki alan her zaman temiz olmalıdır.

• Hala açıkken Çin hava temizleyicisini asla temizlemeyin ve takılıdır.

• Solventler ve deterjanlar asla hava temizleyicilerini temizlemek için kullanılmamalıdır

• Çıkarmadan önce, cihazı kapatmak akıllıca olur.

• Her iki haftada daimi filtreler kontrol edilmelidir

• Kalıcı filtrelerin genellikle yılda birkaç kez temizlenmesi gerekir

• Karbon ve HEPA filtreleri asla yıkanmamalı veya vakumlanmamalıdır

• Cihazın dış kısımları, nemli veya kuru bir bez kullanılarak kolayca temizlenebilir

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Bunlar, çoğu hava temizleyici tedarikçisi ve üreticilerinin, alıcıya çok daha iyi bir sonuç için takip etmesini tavsiye edebileceği bazı şeylerdir.

Hakkında daha fazla bilgi içinÇin hava temizleyiciBakım İpuçları ve Satın Alma Kılavuzları, ziyaret edebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/smart-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen