Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Çin HEPA hava temizleyicilerinin bilinen artıları ve eksileri

Çin HEPA hava temizleyicilerinin bilinen artıları ve eksileri

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2022-01-11      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin HEPA hava temizleyicilerinin bilinen artıları ve eksileri

Çin HEPA hava temizleyicilerinin bilinen artıları ve eksileri

Hava arıtma bugün, özellikle yükselen hava kirliliği seviyelerinde oldukça yaygınlaşıyor. İç mekan hava kirliliği, kırsal yerleşim yerleri de dahil olmak üzere tüm alanlarda yaygındır. Kirlilik farklı kaynaklardan oluşur. Bazı alanlar ve evler diğerlerinden daha kirli olsa da, işleri nasıl daha iyi hale getireceğini anlamaya yardımcı olur. Dış hava havası çok kontrol edilemez, ancak kapalı havanın arındırılması daha kolaydır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (7)

İhtiyaç yüzündenhava temizlemePiyasada farklı tür hava temizleyicileri tanıtıldı. Bunlar arasında UVC hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicileri bulunur. İki, HEPA hava temizleyicileri en popülerdir ve HEPA filtrelerini kullanırlar.


Birçok Çin hava temizleyici üreticileri, cihazlarının doğru HEPA filtreleri olduğunu iddia ederken, hepsi dürüst değil. Biri bir şey yaptığını iddia eden bir hava temizleyici satın alırken kolayca sökülebilir, gerçekte olamaz.


Bazı HEPA etiketli filtreler test edilmemiş olabilir veya bir filtrenin gerçek bir HEPA filtresi olarak etiketlenmesi için gereken testleri taklit etmiş olabilir. Bununla birlikte, Olansi gibi şirketler, piyasadaki en iyi hava temizleyicilerinden bazılarını yaratırlar ve havada asılı parçacıkların çoğunu çıkarabilirler.


HEPA filtrelerinin avantajları

Popülerlikleri, onları birçok kişi için tercih eden bazı önlüklere dayanmaktadır. DanEn iyi hava temizleyici üreticileri, HEPA filtreleri hava filtrasyonu için en güvenilir seçeneklerden bazılarıdır. Popülerlikleri, hastanelerde de kullanımları bulmalarını sağlar.


Diğer bir şey, hava temizleyicileri, elektrikli süpürgeler, halka açık yerlerde, arabalarda, evlerde ve hastaneler dahil olmak üzere pek çok sektörde bize olabilecekleridir. Birçok tüketici ürünü HEPA filtrelerinden yararlanabilir.


Eksileri

Ayrıca, filtrelerle ilişkili olarak, ilk olarak oldukça pahalı oldukları gibi. Bu tür filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Bu, piyasadaki diğer filtrelere kıyasla onları çok pahalı bir seçenek yapan şeydir. Normal filtrelere kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Ancak, yatırım buna değer ve büyük bir değeri var.


Kokuları ortadan kaldıramazlar. Bu, HEPA filtrelerinin bir başka dezavantajıdır. İç mekan kirliliği bazen kokuları içerebilir. Hava kalitesini iyileştirmek için kokuları ortadan kaldırmaya ve havayı temizlemeye yardımcı olur. Filtrelerin ne kadar iyi olduğuna bakılmaksızın, kokuları idare edemezler. HEPA hava temizleyicileri, kalıp sporları, polen, toz ve havada asılı her türlü havadaki partiketi sökmekte büyüktür.


Filtreleri yıkamak

Kirlendikten sonra yıkanabilecek bazı filtreler var. Ancak, HEPA filtreleri yıkanamaz. Filtrelerin tasarımı çok özel bir şekilde yapılır. Bu, onlarla parazitin filtrenin yapısına büyük zarar verebileceği anlamına gelir. Bu, filtreyi normal bir seçenek gibi filtrelemeye başlayabilir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (5)

Bu nedenle, HEPA hava filtrelerinin yıkanması önerilmez. Bunun yerine, değiştirilmelidir. Hava temizleyici üreticisinin cihazın HEPA filtreleri olduğunu ancak yine de yıkandığını iddia ettiğini varsayalım. Bu durumda, filtrenin gerçekten HEPA olup olmadığını ve temizlik için hangi prosedürün yapıldığını doğrulamak önemlidir. Çin'in artıları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi içinHEPA hava temizleyicileri, Olansi Çin'e ziyarette bulunabilirsin.https://www.olansichina.com/hepa-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen