Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin HEPA hava temizleyicilerini etkili bir şekilde çalışmanın en iyi yolları

Çin HEPA hava temizleyicilerini etkili bir şekilde çalışmanın en iyi yolları

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-16      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin HEPA hava temizleyicilerini etkili bir şekilde çalışmanın en iyi yolları

Çin HEPA hava temizleyicilerini etkili bir şekilde çalışmanın en iyi yolları

Zamançin hava temizleyiciBir eve eklenir, hane halkı işgalcilerinin mümkün olan en sağlıklı ve en temiz ortamda olmasını sağlamaya yardımcı olur. Seçilen arıtma türü, havadan elimine edilecek alerjenlerin türünü belirler. Farklı arındırıcıların farklı fonksiyonları vardır. Bazıları Dander, Polen, Toz, vb. Diğerleri, hafif sporları, bakterileri ve mikropları kullanabilirler.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (65)

Bir OLANSI hava temizleyici aldığında, en kritik şey, arıtma cihazının yaptığı gibi çalışmasını sağlamaktır. Çoğu HEPA hava temizleyicileri oldukça hassastır ve iyi bakmaları gerekir. En iyi bakım olmadan, ev hava temizleyici istenen şekilde çalışmayabilir. Bu, kolay arızalara ve istenmeyen sonuçlara neden olabilir.


1. Filtreler

HEPA hava temizleyicileri ve diğer arıtma türlerinin işini elde etmek için filtreleri var. Filtreleri düzenli olarak değiştirmek, bariz bir şey gibi görünse de, birçok insan olması gerektiğinde filtreleri değiştirmez. Kir filtreler içinde biriktirdiğinde, tıkanma meydana gelebilir ve hasara neden olabilir. Ayrıca, kirli bir filtre havayı etkili bir şekilde temizleyemez. Çevreye hiçbir değer eklenmez.

Filtreleri değiştirme zamanı geldiğini gösteren Çin hava temizleyicileri var. Diğerleri manuel olarak kontrol edilmelidir.HEPA hava temizleyicileriArıtıcının en iyi kapasiteye fonksiyonel kalmasını sağlamak için takip edilebilecek talimatlarla birlikte gelir.


2. Temizlik

Filtrelerin değiştirilmesi dışında, OLANSI hava temizleyicileri düzenli olarak yüzeyde temizlenmelidir, kir, kir ve tozun tozlanması önemlidir. Bunlar ev hava temizleyicilerini etkileyebilecek ve düzenli olarak yapılabilecek şeylerdir. Kapsamlı bir temizlik yapmak için nemli bir bez yeterli olmalıdır.


3. vakum

PM2.5 arıtma cihazı takıldığında bile, vakumlama hala çok önemlidir. Vakumlu değilse, oda çok fazla kirletici olacak ve ev temizleyici en iyi kapasiteye çalışmak zor zamanlar olacaktır. Odadaki tüm yüzeylerden kirleticileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bu, Çin hava temizleyicisinin en uygun seviyede çalışmasını kolaylaştırır.


4. Windows kapalı tutun

KullanırkenNegatif iyon hava temizleyici, bir noktada, pencereleri açmak zorunda kalabilir ve biraz temiz havanın bulunmasına izin verebilirsiniz. Ancak, hava temizleyici Windows açıkken çok iyi çalışmaz. Açılması gerektiğinde, hava temizleyicisinin kapatılması daha iyidir. Bunun nedeni, hava temizleyicinin iyi çalışmayabileceği odanın içine ve dışına akan çok fazla hava olacağıdır. Dışında havanın kalitesini belirlemek de önemlidir. Bazen pencereleri açmak, iç ortamın saflığını tehlikeye atabilir. Dış hava havasının polen ve toz gibi birçok alerjen içerebileceğini hatırlamak önemlidir.

Olansi Hava Temizleme Tedarikçisi (17)

Olansi hava temizleyicileri eldeki ihtiyaçlara göre kullanılmalıdır. Kullanılmadığı zaman, arındırıcının hayatını ve elektriğini korumak için kapatılması daha iyidir. Olansi, kirli iç mekan havası ile başa çıkmak için en değerli hava temizleyicilerinden bazılarını üretmektedir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen