Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin Anti-virüs hava temizleyici ile pandemik dönemde hava temizleyicileri ve yardım

Çin Anti-virüs hava temizleyici ile pandemik dönemde hava temizleyicileri ve yardım

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-03      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin Anti-virüs hava temizleyici ile pandemik dönemde hava temizleyicileri ve yardım

Çin Anti-virüs hava temizleyici ile pandemik dönemde hava temizleyicileri ve yardım

Herkes kapalı havanın çok önemli olduğunu kabul edebilir ve bir kişinin ne kadar sağlıklı veya sağlıksız olduğunu belirleyebilir. Güvende olmak için, iç ortamın mümkün olduğunca saf ve temiz tutmasına yardımcı olur.


Tek yönlü iç mekan havası düzenlenebilir ve temiz tutulabilirÇin hava temizleyicileriHerhangi bir zararlı unsurları etkisiz hale getirmek ve fiziksel kirleticilerle başa çıkmak için. Modern Olansi Hava Temizleyicileri ile not edilmesi gereken bir şey, bakteri ve virüslere karşı ne kadar etkili olabilecekleridir. Herkesin bildiği gibi, Covid-19 virüsünü birleştirmenin bir yolu hava aracılığıyladır.enclosed boşluklar özellikle çok tehlikelidir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (80)

Nüfusun bir kısmı havalandırma odaları, virüsün yayılmasını evde beslemeye yardımcı olabilir. Ancak, bir Olansi hava temizleyici olması hile yapabiliyordu.


Çoğu notu not etmek önemlidir.ev hava temizleyicileriBelirli bir kirlilik hacmini havadan motorun içinden kaldırabilir. Genellikle, hava katmana göre süzülür ve ardından temizlendiğinde serbest bırakılır, iç mekan kirleticilerin büyük ölçüde azaltılması ve havanın kalitesini arttırırken, deodorizasyon da mümkündür. Bazıları bir odayı süslediğinde ve formaldehiti çıkarmak istiyor veya bir odadan bakteri ve smog'u emmek istiyorlarsa, bir hava temizleyici bunu işlemek için mükemmel bir seçim olabilir.


Kanıt yoksa, hava temizleyicilerinin Covid-19 virüsünü öldürebileceği veya emebileceği durumlarda, ev hava temizleyicilerinin iç mekan hava kalitesini iyileştirmesi de göz ardı edilemez. Saflaştırılmış ortamlar içinde yaşayan bireylerde sağlığın da artması göz ardı edilemez. Havanın saflaştırılması, azaltılmış bir enfeksiyon riski anlamına gelir. Hava temizleyicileri, virüsü tamamen öldüremez ve emebilir, ancak havanın kabul edilebilir seviyelere temizlenmesinde etkilidirler.


Hava temizleyicilerinin daha iyi bir iş yapmasını sağlamak

Bazı çalışmalar, havanın içindeki virüsler ve bakteriler gibi zararlı maddeleri gösterir. Çoğu durumda, havanın içindeki parçacıklarda aerosoller ve damlacıklar şeklinde askıya alınırlar. Hava temizleyicilerinin çıkarılmasında nadir olduğu bu safsızlıklardır. Parçacıklar odanın etrafındaki havayı temizlemek için tıkanır.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (16)

Bir ev hava temizleyici kullanarak iç mekan havasını geliştirmek isteyen herkes üç noktaları göz önünde bulundurmalıdır:

1.Doğru pozisyon:emin olunNegatif iyon hava temizleyiciodadaki en iyi pozisyona yerleştirilir. Mümkünse, odanın ortasında kaldığından ve tıkanmalardan kaçındığından emin olun. Olansi hava temizleyici ve duvar arasında bir mesafe bırakın. Masaüstü hava temizleyici kullanılıyorsa, alanın dağınık olmadığından emin olun.

2.Havalandırma için pencereleri açın:HEPA hava temizleyicileri, normal çalışma için kapalı alanlarda en iyi şekilde kullanılır. Böyle bir zamanda, pencereleri ve kapıları açık bırakmak, PM2.5 hava temizleyicisinin çalışma basıncını arttırır ve bu, azaltılmış bir arıtma seviyesi anlamına gelir. Hava temizleyici kapatıldığında, pencereler açılabilir. Bu sadece dış hava iyi olduğunda yapılmalıdır.

3.Polen, parçacıkların, virüslerin, bakterilerin ve diğer maddelerin çıkarılması:Bu maddelerin kaldırılması gerektiğinde, belirtilmelidir.Olansi hava temizleyicileribüyük etkileri var. Mümkün olduğunda, evdeki en kaliteli Çin hava temizleyicisine yatırım yapmanıza yardımcı olur.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen