Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin'in kullanımı ile sağlıklı yaşam PM2.5 hava temizleyici

Çin'in kullanımı ile sağlıklı yaşam PM2.5 hava temizleyici

Görüntüleme sayısı:8     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-08      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin'in kullanımı ile sağlıklı yaşam PM2.5 hava temizleyici

Çin'in kullanımı ile sağlıklı yaşam PM2.5 hava temizleyici

Çin hava temizleyicileriBugün dünyada oldukça popüler oldu. Smog veya çok az kirlilik yoksa, insanlar aktif olarak hava temizleyicileri satın alırlar. Bu gerçekçi görünmeyebilir, ama bugün dünyadaki gerçektir.

İnsanlar daha sağlıklı bir hayat yaşamak istiyor ve bunu başarmanın bir yolu, temiz havayı solumaktır. Havaya bakmanın en iyi yollarından biri, Çin hava temizleyicilerini evler içinde kullanmaktır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (62)

Çin Hava Temizleyicileri ve Formaldehit

Formaldehit, iç mekan alanlarının kirlenmesinin en yaygın nedenlerinden biri olur. Dekorasyon malzemeleri genellikle bunu yayar. Genellikle, formaldehit için hammaddeler boya, kapalı dolaplar ve zeminler içindedir. Bu uzun süreli bir volatilizasyon sürecidir. Formaldehit ve benzen zararlı kirleticilerdir ve oldukça sık görülürler. KullanmaPM2.5 hava temizleyicileriHavada bulunan bu zararlı maddelere dikkat etmenize yardımcı olabilir.


Hava temizleyicileri ve ikinci el duman

İkinci el duman, bugün en büyük iç mekan kirleticilerinden biridir. İkinci el duman, kirliliği olan 30 bin'in üzerinde kimyasal içeriyor. Karaciğer kanseri, mide kanseri, laringeal kanser ve diğer kirleticiler nedeniyle diğer malign tümör türleri oluşabilir. Astım ve kronik solunum hastalıkları, serebrovasküler ve kardiyovasküler hastalıklar gibi pulmoner hastalıkları engelleyen, ikinci el duman nedeniyle oluşabilir ve çocukların sağlığına zararlı olabilir.


İkinci el dumanının ne kadar kritik olabileceği yüzündenOlansi hava temizleyicileriÇocuklar için iç ortamda işleri daha güvenli hale getirebilir.


Hava temizleyicileri ve doğal kirlilik

PM2.5 PM2.5 tür kirliliği olduğunda hava temizleyicileri harika. Bu kadar ciddi olmasa da toz bir tehlikedir. Sorun şu ki, bu parçacıkların oldukça büyük olması, güçlü bir aktiviteye sahip olmasıdır, toksiktir ve zararlıdır. Bu, mikroorganizmalar, ağır metaller, vb.


Bu kirleticiler atmosferde oldukça uzun zamandır kalmaktadır ve daha uzun mesafelere ulaşırlar. Bu yüzden çevrenin kalitesini ve insan sağlığını büyük ölçüde etkiliyorlar.


Hava temizleyicileri ve polen

Havanın polen dolu olduğu dönemler vardır. Bu, nazal tıkanıklığa, sulu gözlere, koşu burun, hapşırma, vb. Bütün bunlar, ciddi olmasa da alerjik reaksiyonlardır. Çocukları etkileyen alerjiler davranış ve ruh halindeki değişikliklere neden olabilir. Çocuklar hiper, sinirlenebilir ve yorgun olabilir. Bu iyi bir şey değil ve en iyi HEPA hava temizleyici tedarik ederek önlenebilir.


Hava Temizleyicileri ve Toz Akarları

Toz akımı alerjileri oldukça yaygındır. Bu tür alerjileri olan kişiler de diğer maddelere de alerjiye dönüşebilir. Toz akımı astım neden olabilir ve başlangıçta çocuklukta olabilir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (54)

Negatif iyon temizleyicileri, PM2.5, masaüstü, UVC veHEPA hava temizleyicilerifarklı kirlilik kaynakları nedeniyle yaratıldı. Bu, birinin OLANSI China hava temizleyicilerinden evleri için en iyisini satın alması gereken bir nedendir. Olansi lider bir üreticidir ve sunulan ürünler, evin içindeki havanın sağlığını ve güvenliğini geri almaya yardımcı olabilir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen