Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Alkalin Ters Osmoz Su Arıtma » Soda su makinenizle ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yerel köpüklü su üreticiniz fabrikanızdan uzman ipuçları

Soda su makinenizle ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yerel köpüklü su üreticiniz fabrikanızdan uzman ipuçları

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Ticari Köpüklü Su Dağıtıcı Üreticisi     Gönderildi: 2024-04-30      Kaynak:https://www.olansgz.com/

Soda su makinenizle ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yerel köpüklü su üreticiniz fabrikanızdan uzman ipuçları

Soda su makinenizle ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yerel köpüklü su üreticiniz fabrikanızdan uzman ipuçları

Soda su makineniz hakkında çok tutkuluysanız, bu birimlerin bazı sorunlar geliştirene kadar sınırlamaları olduğunu unutabilirsiniz. Kalıplı gazlı su içenler için, bu dünyanın sonu gibi olabilir. Ancak, güvenilir bir satış sonrası sahip olduğunuzda değil Köpüklü su üreticisi fabrikası. Birçok soda su makinesi markası satış sonrası müşteri desteği ve diğer ilgili hizmetler sunar. Bu şekilde, soğutulmuş su ve içeceklerinize bu "zhooshes " eklemeye devam etmenizi sağlarlar.

  • Köpüklü Su Makinesi Üreticileri

  • Köpüklü Su Makinesi Üreticileri

Köpüklü su makinesi nedir?

Köpüklü bir su makinesi, karbonatlı su üreten bir cihazdır. Bu sadece saflaştırılmış, soğutulmuş suyu basınçlı karbondioksit ile birleştirmenin bir sonucu olarak elde edilen kabarcık suyu anlamına gelir. Ortaya çıkan su kabarcıklarla doldurulur ve gazlı bir his verir. Gazlı suyun bir yararı, en sevdiğiniz mineral içeceği gibi tatmak ve hissetmek için çeşitli lezzetler ve katkı maddeleri ekleyebilmenizdir. Bu makinelerle, kolayca lezzetli benzersiz köpüklü içecekler yaratabilirsiniz. Birçok işletme lezzetli ve dişli tarifler oluşturarak bu makinelerden yararlanmıştır.


Köpüklü bir su makinesiyle ilgili sorunlar

Eğer bir şey varsa köpüklü su üreticisi Oldukça uzun bir süre, yolda bir yerde, ünite ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu sorunlar, diğer insanların da sahip oldukları bu gazlı su üreticileri ile çok yaygındır. Yaygın soda su makinesi problemlerinin çoğu da diğer insanlar tarafından yaşanmaktadır. Bu tür problemlerin tipik bir örneği, çok kolay sabitlenebilen basit aşınma ve yıpranma içerir.Köpüklü Su Makinesi Fabrikası: Makinenizle ilgili bazı yaygın sorunlar nasıl çözülür

Soda su makinesi, karbonatlı su yapmak için benzersiz bir mekanizma kullanır. Bu mekanizma, marka ne olursa olsun her türlü soda üreticisi için yaygındır. Makinelerinizle ilgili bazı ortak sorunlarınız varsa, bu uzman ipuçları bir yerel köpüklü su makinesi Fabrika, gazlı içeceklerinizin tadını çıkarmaya geri dönmenize yardımcı olacaktır! Makinenin bazı yaygın sorunları şunları içerir:

Köpüklü su makinesi sızdırıyor veya taşıyor: Soda üreticiniz taşıyorsa veya sızıyorsa, bununla başa çıkmak çok zor olabilir. Neyse ki, bu makinenin diğer birçok markasıyla çok yaygın bir konudur. Bu taşmalar ve sızıntılar genellikle cihazdaki karbonasyon işleminden kaynaklanmaktadır. Basitçe düzeltilebilir. Bu durumda uzman bir ipucu, bu sızıntı veya taşma noktasını bulmaktır.


CO2 Sızıntıları: Oldukça uzun bir süredir bir soda üreticiniz varsa, CO2 sızıntılarının bu cihazlarda yaygın bir sorun olduğunu keşfedeceksiniz. Bu CO2 sızıntısı genellikle valfin başlangıç ​​noktasında meydana gelir, burada dispenser memesi ile CO2 teneke kutu arasında bağlantınız vardır. Çoğu durumda, bu CO2 sızıntıları basit çözümlere sahiptir - genellikle gevşek valfi önceki konumuna geri bükerek onarılırlar. Sonra tekrar, nozulun önünde başka sızıntı problemleri olması mümkündür. Diğer bazı sızıntılar, makinedeki şişeden suya sızan sudan kaynaklanabilir. Bazı durumlarda, bu şişeler için makinede sağlandığı gibi gerekli boyutta olmayan bir şişeniz vardır. Bu gibi durumlarda, taşmaya ve sızıntılara neden olabilecek karbonasyonu önleyebilir.


Hava hortumundan sızıntılar nedeniyle zayıf karbonasyon: Soda üreticilerinin başka gizli sızıntıları da olabilir. Bunu tespit etmenin tek yolu, içeceklerinizin zayıf karbonatlı olduğunu ve doğru karbonasyon seviyesine sahip olmadığını fark ettiğiniz zamandır. Bu noktada, makinenin arka kısmını açmak isteyebilirsiniz. Yüksek bir tıslama gürültüsü varsa, bu, makinenin hava hortumunda bir sorun olduğu anlamına gelir. Ancak, makineyi açtıktan sonra, bu hava hortumunu bulmak için mücadele edebilirsiniz. Hava hortumu genellikle CO2 kartuşunun içinde olduğu gibi gizlenir ve CO2 nozul ile makine arasında bir bağlantı görevi görür. Bu hortum, makineye CO2 sağlamaya yardımcı olur. Bu hortumu kolayca değiştirebilir veya yeniden takabilirsiniz. Birçok yerel ev geliştirme mağazasından ve mağazasından doğru yedek bulabilirsiniz.


Makine suyu karbonatlayamıyor: Diğer bazı durumlarda, karbonatlı suyunuzla ciddi sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu genellikle soda üreticisi için bir sorundur. Genellikle CO2 teneke kutu kırıldığında veya hasar gördüğünde olur. Diğer durumlarda, bir üretici hatası bu tür bir soruna neden olabilir. Bir üretici, karbonasyon işleminin etkilenmesine neden olabilecek ürünü yanlış veya kötü bir şekilde monte edebilir. Bu olduğunda, bu, sızıntının makineyi teneke kutuya bağlayan yanlış mühürlü bir valften kaynaklanabileceği anlamına gelir. Basit bir sorun olarak, bu sorunu kolayca düzeltebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için makinenin arkasına gidin ve açın. Karbonasyon için düğmeye basın ve valften kaynaklanan herhangi bir tıslama dinlemeye çalışın. Bu sorunu yaşıyorsanız, bunu üç olası şekilde çözebilirsiniz:

  • Pulları kontrol edin ve ayarlayın

  • Makinenin vanası sorun olabilir

  • Valfi düzgün bir şekilde büktüğünüzden emin olmak için iki kez kontrol edin


Makinede nozul sızıntıları: Karbonasyon memesi, soda üreticinizdeki önemli bir bileşendir. Ayrıca makinenin çalışması sırasında sızıntılara da yatkındır. Eğer durum buysa, bunu hemen fark edeceksiniz. Bu sızıntı genellikle makinenin önünde olur. Bu, daha yüksek, duyulabilir bir tıslamaya sahip olacağı anlamına gelir - bu da size ünitenizde bir sorun olduğunu söyleyecektir. Suyu karbonatlarken sızıntıyı fark ederseniz, bu karbonasyon seviyesini artırabilir ve çok yüksek bir CO2 konsantrasyonu ile su üretebilir. Bu nedenle, CO2 gaz silindirinizin normalden daha hızlı tükendiğini fark edebilirsiniz.


Su sızıntısı: Senin Köpüklü su dağıtıcı Sorun olarak su sızıntıları da olabilir. Şişeyi karbonasyon memesinin altına yerleştirdiğinizde, soğuk su sızıntıları olabilir. Bu sorunun ilk çözümü, şişenin makineye uygun bir şekilde uymamasıdır. Bu genellikle doğru şişelerini kullanmazsanız olur köpüklü su dağıtıcı. Uygun karbonasyon sağlamak için, soda su makineniz için tasarlanmış doğru şişeleri kullanmanız gerekir.

  • Köpüklü Su Makinesi Üreticileri

  • Köpüklü Su Makinesi Üreticileri

Yerelden uzman ipuçları hakkında daha fazla bilgi için Köpüklü su üreticisi fabrikası, Olansi'yi ziyaret edebilirsiniz. https://www.olansgz.com/quality-control-process-at-massi-sparkling-water-maker-factory/ daha fazla bilgi için.


Makale Orijinal: https://www.olansgz.com/having-isesues-with-t-sode-water-machine-expert-tips-from-tour-local-sparkling-water-factory/


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen