Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Dezenfektan Su Jeneratörü » Olansi mini ev kullanımı Sodyum hipoklorit dezenfektan su jeneratörü elektrolizli su dezenfektan makine Dezenfekte etme

Olansi mini ev kullanımı Sodyum hipoklorit dezenfektan su jeneratörü elektrolizli su dezenfektan makine Dezenfekte etme

Görüntüleme sayısı:9     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-02      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi mini ev kullanımı Sodyum hipoklorit dezenfektan su jeneratörü elektrolizli su dezenfektan makine Dezenfekte etme

Olansi mini ev kullanımı Sodyum hipoklorit dezenfektan su jeneratörü elektrolizli su dezenfektan makine Dezenfekte etme

Elektrolizli su son yıllarda sağlık hizmetlerinde, gıda endüstrisinde ve çevre sektöründe popülerlik ve geniş uygulamalar kazanmıştır. Dünya ekonomileri ve sağlık sistemlerine çok fazla yük veren Covid-19 salgını nedeniyle, güvenlik ve hijyen zorlukları ile, elektrolizli su, klinik alanlarda, gıda endüstrisinde, özel evlerimizde ve önleme ofislerinde büyük kullanımlıdır. ve enfeksiyonların kontrolü. Araştırmacılar, elektrolizli suyun, ayak ve ağız hastalıklarından sorumlu birkaç solunum yolu virüsünün ve virüslerin devre dışı bırakılmasında etkili olduğunu bildirmişlerdir.


Elektrolizli su ve su elektroliz teknolojisindeki ilerlemenin önemi göz önüne alındığında, birkaç şirket Ecasol, Clortech, Avenova, Microcyn, Ecoone ve, Microsafe gibi taşınabilir veya Olansi elektrolizli su makineleri üretmeye başlamıştır. Bir OLANSI elektrolizli su dezenfektan makinesi, elektrolizli su, elektrik ve istek üzerine elektrolize su üreten bir tablo tuzu (tek kimyasal katkı maddesi olarak) ve cihazdaki suya dokunun. Bu işlem, ağartıcıdan daha etkili bir dezenfektan oluşturmak için tuzu çözeltisindeki kimyasal elemanları böler.

HTB1MV3MBDFVK1RJSSPOQ6ZFNPXA1

Üretilen elektrolizli su, bakteri, virüs ve mantarları öldürebilen hipoklor asit (HOCL) içeren bir çözeltidir; ve Coronavirus enfeksiyonuna karşı savaşta önemli ölçüde kullanılmıştı. 6.5 ile 7,5 arasında bir pH'da çok etkilidir. Olansi elektrolizli su dezenfektan makinesi, cihazın, belirli bir pH'de (6,5 ila 7,5 arasında) elektrolizli su (belirli bir konsantrasyonda klor dahil) üretmek veya üretmek için üretici talimatları doğrultusunda kalibre edilir. Renk çizelgesinde kalibre edilmiş bir pH izleme kiti cihaza dahil edilmiştir.


Olansi elektrolizli su dezenfektan makine nasıl çalışır?

OLANSI elektrolizli su dezenfektan makinesi, elektroliz adı verilen elektrokimyasal bir işlem yoluyla çalışır. Elektroliz, bir kimyasal maddenin, iyon içeren maddenin bir çözeltisi boyunca bir elektrik akımını geçerek kimyasal bir maddenin kimyasal olarak ayrıştırıldığı işlemdir. Bu işlem, negatif (katod) ve pozitif elektrotlardan (anot) ayrılmış ve olumsuz ve pozitif yüklü iyon içeren kimyasal maddenin bir çözeltisine batırılmış bir elektrolitik odada meydana gelir. Gerekli olan tek şey bir masa tuzu!

• Makinede belirtilen işarete kadar olan Olansi Elektrolizli Su Dezenfektan Makinesine dokunun veya damıtılmış suya dökün

• Kullanım kılavuzunda üretici tarafından belirtilen gerekli miktarda masa tuzu ekleyin.

• Kapağı değiştirin ve bir güç kaynağına bağlanın

• Makinenin üzerindeki güç ve kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde belirtilen bir süre bekleyin.

• PH test şeridinin mora döndüğünü onaylayın. Bu, elektrolizli suyun (hipokloröz asit) kullanıma hazır olduğunu gösterir.


Bir Olansi elektrolizli su dezenfektan makinesi, asidik elektrolizli suyun (sürekli elektroliz yoluyla) üretimi için talep üzerine tasarlanmıştır ve yerel olarak bir tablo tuzu (pişirmede kullanılır) ve musluk suyunun bir tuz çözeltisi kullanılarak tasarlanmıştır.


Kimyasal işlem: Tuz çözeltisinin elektroliz işlemi sırasında, her iki tablo tuzu (NaCl) ve musluk suyunun molekülleri (H20) kimyasal değişikliklere tabidir ve hipoklor asit (HOCL) ve sodyum hidroksit (NAOH) içine parçalanır. Elektroliz işlemi, oksidasyon ve azaltma reaksiyonlarının iki yarım reaksiyondan oluşur. Oksidasyon reaksiyonu, cihazın elektrolitik odasının anotunda gerçekleşirken, elektrolitik odanın katodunda azaltma reaksiyonu meydana gelir. Elektrolitik odada meydana gelen bu iki yarı reaksiyon, bir diyafram ile ayrılır.


Bir Olansi elektrolizli dezenfektan su makinesinin elektrolitik odasında meydana gelen elektroliz işleminin temel bir diyagramatik gösterimi aşağıda gösterilmiştir:


Olansi elektrolizli su dezenfektan makinesinin önemli özellikleri

Olansi elektrolizli su dezenfektan makinesinin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

• Sürekli elektroliz

• Tek fazlı bir güç kaynağı kullanır

• 5.0 ve 7.5 arasında bir pH'da elektrolizli su üretir.

• 120 ppm'den (milyonda parça) daha az etkili bir klor içeriği oluşturur.

• Temizlemek ve dezenfekte etmek için çamaşır suyu gibi düzenli kimyasal alımlarıyla karşılaştırıldığında maliyet etkin

• Üretilen dezenfektan, hocl) hipokloröz asittir. Tamamen güvenlidir (yanlışlıkla tüketilirse) ve tahriş edici değildir.

• Çevre dostu, toksik olmayan ve güvenlidir

• Bakterilerin, virüslerin ve mantarların sporlarını öldürdüğü için klor ağartıcısına göre oldukça etkilidir ve büyümelerinin önlenmesini önler.


Elektrolizli su uygulamaları

Makinenin ürettiği elektrolizli su, aşağıdaki çeşitli uygulamalara uygun hale getiren güçlü bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon potansiyeline sahiptir:

• Ana Sayfa Dezenfeksiyon ve Sanitasyon: Elektrolizli su, dezenfekte edici sığır eti, chevron (keçi eti), kesme tahtaları, banyo zeminleri vb. Kullanılır. Ayrıca el dezenfektanı olarak da kullanılır. Mistrics kullanarak iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için oturma odamızdaki havayı dezenfekte etmek için kullanılabilir. İçme suyunu dezenfekte etmek ve sterilize etmek için su depolama tanklarına elektrolizli su dozları eklenebilir.

• Restoranlar dezenfekte etmek: talep üzerine, musluk veya damıtılmış su, masa tuzu ve elektrik kullanarak elektrolize su üretin. Sebzeleri, meyveleri, balıkları, kümes hayvanlarını, etleri ve deniz ürünlerini yıkayın, dezenfekte edin ve temizleyin. Gıda ile temas eden tüm yüzeyleri temizlettiğinizden emin olun.

• Hayvancılık: Hayvancılık için dezenfektan bir ortamın korunması, hayvanların yaşadığı için güvenli bir ortam yaratır. Bu, livestot ortamındaki bakteri, mantar ve virüslerin mikrobiyal aktivitelerini dezenfekte etmek ve kontrol etmek için asidik elektrolizli su kullanılarak elde edilebilir.

• Süpermarketler: Fırındaki yiyeceklerle temas eden tüm yüzeyleri dezenfekte edin, Tezgah üstleri, Teslimatlar ve Butachies

• Diş klinikleri: Elektrolizli su, dezenfeksiyon aletleri ve oral temizlik için diş kliniklerinde kullanılır.

• Yara Bakımı: Yaraları dezenfekte etmek için kullanılır ve yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

H1FD6AB 15541647508 9D3FB65B25994BBK

Çözüm

Elektrolize su, çeşitli önemli uygulamalara sahip etkili dezenfektanlardır. Bu nedenle, OLANSI elektrolizli su dezenfektan makinesi gibi uygun fiyatlı, güvenli ve çevre dostu elektrolizli su üreten cihazlara ihtiyaç duyar. Esnekliği ve uygun fiyatı, yerel olarak ve talep üzerine elektrolizli su üretmek için özel evlerimiz, ofislerimiz, süpermarketler, fırınlar, butaches, vb. İçin faydalıdır.Sodyum hipoklorit dezenfektan su jeneratörü elektrolizli su dezenfektan makinesiDezenfeksiyonu temizlemek için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/disinfectant-water-generator.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen