Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Olansi hava temizleyici incelemesi ve uyku kalitesi üzerindeki etkileri

Olansi hava temizleyici incelemesi ve uyku kalitesi üzerindeki etkileri

Görüntüleme sayısı:4     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-09-10      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi hava temizleyici incelemesi ve uyku kalitesi üzerindeki etkileri

Olansi hava temizleyici incelemesi ve uyku kalitesi üzerindeki etkileri

İnsanlar yatırım yapmayı seçtiHava temizleyicilerifarklı nedenlerden dolayı. Bununla birlikte, ana şey hava saflaşması içindir. İnsanların sorduğu en büyük soru, hava temizleyicilerinin uyku konusunda iyileşip iyileşip yardımcı olmadığıdır.

OLANSI hava arıtma cihazı tedarikçisi (9)

Hava kalitesi ve uyku

İnsanları etkileyen hastalıkların yüzde altmışın üzerinde hava kirliliği sonucu gelir. Uyuduğumuzda, bağışıklık sistemi yavaşlatır ve en düşüktür. Böyle bir zaman boyunca, zararlı maddeler, bakteriler ve virüsler vücudu işgal edebilir ve zarar verebilir.


Psikolojik araştırmalara göre, doğal ortamın çok olumlu etkileri olabileceği görülmüştür. Bu, neden kuşlar, su, doğal rüzgar ve yağmur dinlemek için rahatlatıcı olduğunu açıklayabilir.


Bir hava temizleyici, farklı kirleticileri havadan arındırır. Bu formaldehit, bakteriler ve virüsleri içerir. Bu, birinin uyumak ve rahatlamak için güvenli bir ortam anlamına gelir. Temiz bir ortamın oluşturulması, doğal çevreyi simüle eder. Kapalı hava saflaştırıldığında, negatif iyonlar oda ile insanlar arasındaki koordinasyonu teşvik etmek için serbest bırakılır. İnsanların en iyi ortamda iyi uyku sağlayabilecekleri bu şekilde.


Bir mikrodironun oluşturulması

Olansi Hava Temizleyicileri, insanlar için güvenli olan bir mikro ortam yaratmanıza yardımcı olabilir ve sağlığı teşvik eden kişi. Tüm saflaştırıcıların en iyi olmadığını ve hepsinin uykuyu iyileştirme konusunda yardımcı olamayacağını not etmek önemlidir. Bu, varsayılmaması gereken bir şeydir. Bir arıtma cihazının uykuyu iyileştirmesi yeteneği farklı faktörlerle ilgilidir. Hava şiddetli pus ve temizleyici devam ettiğinde, kaşıntılı ve kuru bir boğazla uyanmak mümkündür.


Gece boyunca bir hava temizleyici kullanmak da mümkündür ve hala PM2.5'in hala yüksek olduğunu tespit etmek mümkündür. Bu genellikle en düşük rüzgar hızı geceleri kullanıldığı içindir. Bu gürültüyü kontrol etmek için yapılır. Bu nedenle, saflaştırma verimliliği ve Cadr değeri düşük kalır. Ayrıca, çoğu sivil bina, katı hava değişim sayısının katı standartları ile birlikte gelir. Windows ve kapılar kapalı kalsa bile, dıştan gelen havayı tamamen yalıtmanın bir yolu yoktur.


Gece boyunca bir hava temizleyici kullanmak, odanın içine hava sızıntısı, düşük bir cadr değeri ve gerçeği dahil olmak üzere farklı senaryolarla sınırlıdır.hava temizleyicigenellikle optimum performans göstermez.


Cadr ve uyku

Çoğu insan HEPA hava temizleyicileri ve otomatik vites ile diğer türleri kullanmayı tercih eder. Bu, hava temizleyici, vites konumunu ve rüzgar hızını otomatik olarak ayarlamak için alır. Bu her zaman ortamdaki değişikliklere uygundur. Bu kolay bir şey. Uyku modu, en uzun kullanılan ayardır. Bu gürültü kontrolünden kaynaklanmaktadır. Ancak, bir dezavantaj var, çünkü o zamandaki Cadr değeri en küçüğü olur. Kabul edilebilir CADR değerinin türüne göre ayarlanmış standartlar vardır. Düşük olduğunda, uygulanabilir alan daha küçük olmalıdır. Bir hava temizleyici, kabul edilen geçerli alandan daha büyük bir alanda kullanıldığında işe yaramaz hale getirilebilir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (78)

Olansi Hava Arıtma Fabrikası, ev ortamının güvenli ve temiz olmasını sağlamak için, diğerleri arasında en iyi UVC hava temizleyici ve HEPA hava temizleyicilerini üretir. Ürünleri dünyanın farklı yerlerinde mevcuttur ve en iyi hava temizleyicilerini yaratmada büyük bir deneyime sahiptir. Olansi hava temizleyici incelemesi ve uyku kalitesi üzerindeki etkileri hakkında daha fazla bilgi için, ziyaret edebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/oem-odm.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen