Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » OLANSI Çin HEPA hava temizleyicilerini doğru şekilde kullanmak

OLANSI Çin HEPA hava temizleyicilerini doğru şekilde kullanmak

Görüntüleme sayısı:5     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-07      Kaynak:https://www.olansichina.com/

OLANSI Çin HEPA hava temizleyicilerini doğru şekilde kullanmak

OLANSI Çin HEPA hava temizleyicilerini doğru şekilde kullanmak

Hava kalitesi, koronavirüs de dahil olmak üzere dünyaya bakan havadaki hastalıklar nedeniyle bugün her zamankinden daha önce kritik öneme sahiptir. Çoğu hükümet, yüzeylerle temas ettikten sonra, maskelerle temas ettikten, sterilize etmek ve kalabalık alanlardan kaçındıktan sonra etkili ve kapsamlı el yıkamayı savunur.


Kapalı bir alandayken, çapraz kirlenmeyi önlemek için havanın serbestçe akmasına dikkat edilmesi önerilir. Birinin odaları havalandıracak bir pozisyonda olmadığı durumlarda, kurulumu akıllıca olabilir.Çin hava temizleyicileriBir odadaki hava kalitesini iyileştirmek için.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (65)

Olansi hava temizleyicileri, en çok trafiğe sahip odalar içine yerleştirilmelidir. Bu, çoğu kirlenme vakasının bulunduğu yerdir. Ayrıca, insanların zamanlarının çoğunu yaşam alanları ve yatak odaları gibi harcadıkları alanlara da yerleştirilmelidirler. Hava kalitesinin iyileştirilmesi, enfeksiyon şansını azaltmaya yardımcı olur ve diğer birçok kirletici maddelerin ortadan kalktığı için sağlığı iyileştirir.


Taze klimalar uzun zamandır kullanılmıştır, ancak hava temizleyicileri, uygun ve kullanımı kolay olan yeni bir devrim getirme eğilimindedir. Hava temizleyicisinin hava kalitesini iyileştirmek için nasıl bir hava temizleyicinin nasıl kullanılabileceğini ve hayatı mümkün olan en iyi şekilde korunması önemlidir.


Bugün piyasada, çoğu Çin hava temizleyicisi filtre arıtma olanlarıdır. Makinelerin arkasındaki prensibi, makineye havayı fanlamak ve daha sonra bir hava filtresinden geçirin ve bırakın. Çoğu zaman, HEPA hava temizleyicileri, mikrobiyal çapından daha küçük filtre açıklığına sahiptir. Emilimi kolaylaştıran şey budur. Bu, yüksek kaliteli HEPA filtrelerini bu kadar popüler yapan şeydir, çünkü daha yüksek bir filtreleme kapasitesine sahip olma eğilimindedirler. Ayrıca daha yüksek rüzgar direncine sahip olma eğilimindedirler.


Farklı türler varHEPA hava temizleyicileri, ana fark, hava filtrelerinin kalitesi ile. Neredeyse koronavirüs ile aynı olan H1N1 gibi virüsleri idare etmek için doğrulanmış bazı filtreler vardır. Bu, yeni virüsle uğraşan ev temizleyicisinin yüksek bir şansı olduğu anlamına gelir.


PM2.5 kirleticilerinle mücadele eden PM2.5 arıtmacıları da vardır. Hangi hava temizleyici seçilirse, en iyi konuma yerleştirilmesine yardımcı olur. Mümkün olduğunda, makine odanın ortasında olmalıdır. Arıtıcıya duvarlara ve diğer nesnelere karşı olması akıllıca değildir. Bu, makinenin içine ve dışına pürüzsüz hava akışını kolaylaştırır.


Su veya nemlendiricilerle nesnelerden kaçının. Bu, hava temizleyicisine giren havanın şansını ortadan kaldırır. Buhar, iyi bir şey olmayan negatif iyon hava temizleyicisine zarar verebilir. Elektrik çarpması da olabilirdi.


Ev hava temizleyicisinin normal işlemleri sırasında, boşluğun kapalı olması en iyisidir. Uygun havalandırma, havanın dolaşımını sağlar. Windows ve Kapılar açık olduğunda, arıtma etkisinin böyle bir zamanda azaldığı için her zaman açıklanamaz.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (27)

Kullanılmadığında, UVC hava temizleyicinizin, özellikle yakın gelecekte kullanma planı olmadığında, UVC hava temizleyicinizin takılmasını sağlayın. Yüksek kaliteli seçinmasaüstü hava temizleyicilerive Olani'den ev hava temizleyicileri.


Daha fazla bilgi edinmek ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ürün var. Olansi China HEPA hava temizleyicileri hakkında daha fazla bilgi için, Olansi Çin'i ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansifr.comdaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen