Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » HEPA filtresi ve UV ışığı ve kapalı ortam temizlik onların etkinliği ile En tıbbi dereceli UVC hava temizleyici

HEPA filtresi ve UV ışığı ve kapalı ortam temizlik onların etkinliği ile En tıbbi dereceli UVC hava temizleyici

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2021-11-03      Kaynak:https://www.olansichina.com/

HEPA filtresi ve UV ışığı ve kapalı ortam temizlik onların etkinliği ile En tıbbi dereceli UVC hava temizleyici

HEPA filtresi ve UV ışığı ve kapalı ortam temizlik onların etkinliği ile En tıbbi dereceli UVC hava temizleyici

Hava temizlemedünyanın farklı yerlerinde kirlilik derecesi nedeniyle bugün ele alınması gereken önemli bir konudur. UVC hava temizleyicileri bugün oldukça popülerdir. Ancak, bunlar tamamen havayı sterilize edebilir ve tüm kirleticileri kaldıramazsınız. UVC hava temizleyicileri bile oldukça zararlıdır ozon üretimi, yol açabilir durumlar vardır.


Bir UVC hava temizleyici seçerken, bazı dezavantajları aynı ilişkili olduğunu anlamaya yardımcı olur. Piyasada birçok tür ürünler varken, bu saygın hava temizleyici üreticisinden böyle bir ürün almak için yardımcı olur. de test edilmiştir ve kabul edilebilir sınırı aşan ozon gazı yaymaz bu olmasını sağlar.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (16)

Birçok çin hava temizleyici şirketleri evlerin içinde kirliliğinin farklı ele almak ürünlerin her türlü üretirler. Bunlar iyonik temizleyicileri, İyonlayıcılar, presipitatörlere ve elektrostatik temizleyicileri içerir. Bir seçim araştırmalar ile bilgilendirilmeli yapma,olansi hava temizleyicilerigüvenilir ve mükemmel bir seçenek vardır.


Nasıl UVC hava temizleyicileri çalışma

Bu temizleyicileri ultraviyole ışığı ve sterilizasyon güç virüsler, bakteriler ve küf gibi biyolojik kirleticilerin kurtulmak için kullanmaya çalışırlar. UV lambaları hava sterilizasyon ve evleri temizlemek için merkezi sistemlerde özellikle popülerdir.


Hava bu arıtma yöntemi kullanarak büyük dezavantajlarından biri pahallı UV ışığı ampuller. düzgün ve farklı biyolojik kirleticiler nötralize etmek için UVC hava temizleyicileri için gereken kabul edilebilir bir yoğunluk ve maruz kalma süresi de vardır.


Bazı üreticiler gerekli etkiye sahip yeterli güce sahip ampuller üretemezler. Ayrıca, çoğu sanitizers ve hava temizleyicileri kullanılan ışıklar günün sonunda büyük masraf anlamına gelen enerji akıllıca verimli değildir.


Diğer bir konu biyolojik kirleticiler biraz zaman sterilize edilecek ışığa maruz gerekir olmasıdır. Bu, iyi bir araç ve etkili bir sistem bu hareket yavaş hava tedavi içerebilir. Bir HVAC sistemi hamle hızla sonra sterilizasyon tamamlanamaz olduğu havayı varsa pozlama çok kısa bir süre için olur çünkü. Kısa pozlama mikroorganizmaları devre dışı bırakabilirsiniz hasarın gerektirdiği tür neden yeterli olmayabilir.


Dikkat edilmesi gereken diğer şey, bir hava arıtma sistemi yalnızca UV lambalarından oluştuğunda, alerjenlerin fiziksel olarak uzaklaştırılması olamaz. Mikroorganizmaların devre dışı bırakılmasından sonra bile, hala havada askıya alınacaklar, yani hala deliklerden geçecekler. Bu, böyle bir arıtma cihazının, iyi bir HEPA hava temizleyicisinin yanında en iyi şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.


UVC hava temizleyicileri neden düşünülmeli

Olansi gibi en büyük Çin hava üreticileri tarafından yaratıldığında, UVC hava temizleyicileri çok etkili olabilir. UV ışığı sıçanları, replikasyon ve hücre bölünmesi için önemli olan moleküllerin RNA ve DNA'sına zarar verebilir.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (1)

Bu, bu tür bir tedaviyi kullanmak, biyo-aerosollerin daha az bulaşıcı olmasına neden olabilir, bu da hücre bölünmesi mekanizmalarını kaçıramadıkları anlamına gelir. Bununla birlikte, bu tür mikroplar, çoğaltılamaz hale getirildikten sonra bile alerjiye neden olabilir. Devre dışı bırakılmış organizmanın tüm kaldırılmasıyla başa çıkmanın en iyi yolunu göz önünde bulundurmak önemlidir.HEPA filtre ve UV ışığı ile en iyi tıbbi sınıf UVC hava temizleyicive iç mekan atmosferinin temizlenmesindeki etkinlikleri, Olansi Çin'e ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/uvc-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen