Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » H14 Gerçek HEPA filtre hava temizleyici bir birimin ne kadar iyi veya kötü olduğunu belirleyen karşılaştırmalar

H14 Gerçek HEPA filtre hava temizleyici bir birimin ne kadar iyi veya kötü olduğunu belirleyen karşılaştırmalar

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-13      Kaynak:https://www.olansichina.com/

H14 Gerçek HEPA filtre hava temizleyici bir birimin ne kadar iyi veya kötü olduğunu belirleyen karşılaştırmalar

H14 Gerçek HEPA filtre hava temizleyici bir birimin ne kadar iyi veya kötü olduğunu belirleyen karşılaştırmalar

Farklı tipler arasında karşılaştırma yapmak için zaman ayırmakev hava temizleyicileriSondaki işlevsellik ve özelliklerde büyük bir fark yaratabilir. Bir temizleyici işlerin nasıl gerçek unsurlarını anlamak, mükemmel eşleşmeyi bulmak için yolculuğa başlamak için harika bir yoldur. En iyi Olansi hava temizleyicileri harika çalışıyor ve verimlilik için en modern ve verimli teknolojiyle yaratılır.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (20)

HEPA tipi filtre ve% 99 HEPA'ya karşı HEPA filtresi:HEPA hava temizleyicileriPiyasadaki en iyilerinden bazıları ve çok popüler. İki bu arada filtre arasındaki temizlik kabiliyeti çok farklıdır. Birincisi, 0.3 mikron veya daha az olan parçacıkları kullanabilir. Diğeri ise 2 mikrona kadar boyutta olabilir. Bir mikronun 1 / 25.000 inç'e eşit olduğunu anlayan herkes, bu ikisi arasındaki büyük farkı takdir edebilir.


6LB hava geçirmez karbon gaz hücresi filtre türüne karşı ince veya küçük karbon filtre: Temizlik yeteneği söz konusu olduğunda da büyük bir fark var. Birkaç koku parçacıklarından kurtulmak mümkündür ve ardından diğerlerinin geçmesine izin verilir. İkinci seçenek, içinden geçen bir koku ve gaz parçacıklarının mükemmel bir yüzdesini hapsetti. Bu, ikinci seçeneğin karşılaştırmada çok daha iyi çalıştığı anlamına gelir.


UV lambaları, UV hücre teknolojisinin gelişmiş birleşimine karşı: İşlevsellik ve temizlik söz konusu olduğunda burada çok büyük bir fark var. Birincisi, lambanın yakınında gelen yüzer mikroorganizmaları etkiler. İkincisi, tüm evin etrafını aktif olarak temizleyen oksitleyiciler üretir. Bu, ulaştığı her yerde koruma anlamına gelir. Bu kategori neredeUVC hava temizleyicileriiçine düşmek. Olani'den en iyisini seçerek harika sonuçlar verebilir.


Bu tür karşılaştırmaları yaparak, doğru seçimin birçok insanın daha kolay olmadığını açıkça anlar. Bu nedenle, bir evdeki ihtiyaçları açıkça değerlendirdikten sonra mevcut olan tüm ürünlere duraklatmak ve bakmak için bu kadar önemlidir.


Piyasada mevcut birçok seçenek olduğunu bilmek birçok soruyu sorabilirken, diğerleri ise ev hava temizleyici alma arayışını tamamen terk edebilir. Böyle bir durumda ve kirlilikle başa çıkma ihtiyacına dayanarak, muhtemelen yapabildiği gibi birçok soru sormak her zaman akıllıca olur. Bunun nedeni, orada bulunan birçok harika seçenek var. Bir ömür boyu yatırım olarak hava temizleyicileri hakkında düşünmek önemlidir. Seçmek istediğiniz birim ile ilişkili tüm şeyleri düşünün.


Yapılacak başka bir karşılaştırma fiyatıdır. Bugün piyasada bugün farklı aralıklarda çok fazla model var. Bazı istisnalar varken, bu birimlerin çoğu, 200 dolardan daha az olan birimlerin çoğu yatırım yapmayabilir. Piyasadaki en ucuz seçenekler daha pahalı faturalar, pahalı filtreler veya düşük performans anlamına gelebilir. Ancak, bu fiyat aralığında masaüstü hava temizleyicileri ve özel temizleyiciler iyi bir fikir olabilir.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (13)

Yüksek bir fiyat mutlaka eşit kalitede olmasa da, 500 ila 1000 dolarlık fiyat aralığında seçeneklerin çoğu iyidir. Ancak, yüksek fiyat mutlaka yüksek kalitede anlamına gelmez. Çin hava temizleyici forts fonksiyonelliğini hiçbir şeyden önce değerlendirmenin bir ihtiyaç vardır. Tercih edilen bir teknoloji, doğru seçimi yaparken harika bir şey olabilir. Hakkında daha fazla bilgi içinH14 gerçek HEPA filtre hava temizleyici, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/hepa-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen