Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Sebze Meyve Sterilizatörü Temizleyici Yıkayıcı » Ev işleri için en iyi mini ultrasonik ozon meyve ve sebze sterilizatör temizleyici yıkama makinesi nasıl

Ev işleri için en iyi mini ultrasonik ozon meyve ve sebze sterilizatör temizleyici yıkama makinesi nasıl

Görüntüleme sayısı:30     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-15      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Ev işleri için en iyi mini ultrasonik ozon meyve ve sebze sterilizatör temizleyici yıkama makinesi nasıl

Ev işleri için en iyi mini ultrasonik ozon meyve ve sebze sterilizatör temizleyici yıkama makinesi nasıl

En iyisini kullanmakEv için Sebze Yıkama Makinesiveya evcil kullanım, tükettiğimiz sebzeleri dezenfekte etmeye, temizlemeye ve temizlemeye yardımcı olur. Bir bitkisel çamaşır makinesi, artık sağlıklı kalmamızı sağlamak için sebzeleri tüketmeden önce artık pestisitleri ve diğer kirlenmeleri homegrown veya organik olarak üretilen sebzelerden uzaklaştırır. Sebzeleri suyla yıkamak, düzenli olarak yapılırken, sebzelerin yüzeyinde kirliliği ve artık böcek ilaçlarını mikroskobik düzeyde çıkarmak için yeterli değildir.


Ev veya evsel amaçlı en iyi sebze yıkama makinesi, diğer sebze temizleyici makineleri arasında öne çıkan özelliklere sahiptir. Bu, yüksek verimlilik, düşük güç tüketimi, sıfır veya az bakım, kompakt tasarım ve estetik, minimum veya sıfır gürültüyü ve sebzelerin temizlenmesinde kullanılan düşük miktarda su içerir. Ancak, her bitkisel yıkama makinesinin arkasındaki teknolojiyi ve ev veya ev içi kullanım için en iyi sebze yıkama makinesinin nasıl çalıştığını biliyoruz.

H69DF1902DA39418CBAAEBEE9BFD8FDE73

Bu makale, ev işleri için en iyi sebze yıkama makinelerinin her birinin nasıl olduğunu vurgulamaktadır. Bu, nasıl çalıştıklarını ve teknolojiyi operasyonlarının ardındaki bilmenizi sağlar.


Sonic Soak Ultrasonik Temizleyici Makinesi

Sonic Soak Ultrasonik Temizleyici Makinesi, ultrasonik teknolojinin her eve etkinliğini sağlayan temizlikte zemin kıran bir yeniliktir. (Eğer değilse)Ev için en iyi sebze yıkama makinesikullanmak. Sebze ve meyveleri temizleyerek ve dezenfekte ederek bakterilerin, virüslerin ve hastalıkların zararlı etkilerine karşı kendimizi savunmamıza yardımcı oluyor, giydiğim kıyafetleri ve takıldığımız mutfak gereçleri ve mutfak gereçleri.


Nasıl çalışır

Sonic Soak, kabarcıklar yaratan ultrasonik dalgalar üretir. \"Kavitasyon etkisi \" adı verilen bir işlem. Kabarcıklar, içeriye doğru patladı ve sebzelerin yüzeyindeki kirletici maddeleri hemen yerinden ettiren büyük basınç yaratır.


Ultrasonik dalgalar modüle edilir. Modüle edilmiş dalgalar, kir parçacıklarını, artık pestisitleri ve sebzelerin yüzeyindeki bakterileri çıkarmak için bir kapta su boyunca hareket eder. Bu temizleme işlemi mikroskobik bir seviyede meydana gelir ve sebze yıkama yöntemlerinden daha verimli ve etkilidir.


Cihazı temizlemek için ayarlamak için aşağıdaki prosedürü izleyin:


• Sebzeleri suyla doldurulmuş bir kaba yerleştirin.

• Cihazı doğrudan su kabınındaki sebzelerin üstüne yerleştirin.

• Sonic Islaak Ultrasonik Temizleyici Makinesini duvar prizine takın.

• Zamanlayıcınızı ayarlayın.

• Cihazın temizleme işlemini tamamlamasına izin verin.

• Hemen ayarlanan zamanlayıcı söner veya etkinleştirilir, temizleme tamamlanır.

• Sebzeniz temizlenir ve tüketime hazırdır.


Cirsum Ultrasonik Sebze ve Meyve Temizleyici Makinesi, operasyonunda ultrasonik teknolojiyi kullanan bir başka bitkisel yıkama makinesidir.


Kent Ozon Sebze ve Meyve Yıkama Makinesi

Kent Ozon Sebze Yıkama Makinesi, zararlı bakterileri yok etmek için yenilikçi ozon saflaştırma teknolojisini kullanarak sebzeleri deşarj eder ve sebzelerin yüzeyinde kalan pestisitleri çıkarın. Bu, kirletici olmadan taze sebze tüketmemize yardımcı olur. Sadece bu sebzeleri temiz suyla yıkamak, kalan pestisitleri ve sebzelerin yüzeyinden çeşitli zararlı kontaminasyonları çıkarmaz.


İşler nasıl?

Ozon (O₃) güçlü bir oksitleyicidir. Tüm pestisitleri, toksik kimyasalları, virüsleri, bakterileri ve sebzelerin yüzeyinde bulunan çeşitli patojenleri kolayca okdürür. Ozon dezenfeksiyon işlemi, saatte 200 mg'lık ozon kabarcıklarının üretilmesiyle başlar. Oluşturulan ozon, sebzeleri içeren suda çözülür ve anında oksidasyon başlar ve bakteriler gibi kirletici maddeler oksitlenir. Ozon, bakterilerin, parazitlerin ve virüslerin membranlarına veya dokularına tutturulmuş birkaç organik malzemeyi oksitler.


Şık ve kompakt tasarım, Kent Sebze Yıkama Makinesi hem tezgah üstü hem de duvara monte edilmiş tasarımlarda var. Bu taşınabilir ve kompakt bitkisel çamaşır makinesi kullanıcı dostudur ve sebzeleri daha uzun süre taze tutar. 15 ila 30 dakikalık bir zamanlayıcı işlevine sahiptir.


Sebzelerinizi, ozon teknolojisini kullanan ev kullanımı için en iyi sebze yıkama makinesinden biriyle yıkama sürecine başlamak için aşağıdaki prosedürü izleyin.


• Sebzeleri suyla doldurulmuş bir kaba yerleştirin.

• Ozon cihazını veya boruyu sebze kabınına yerleştirin.

• Temizleme işleminin ne kadar süre geçtiğine bağlı olarak, zaman 15-30 dakika boyunca ayarlanabilir.

• Arıtma işlemi tamamlandıktan sonra, sebzeleri temiz suyla yıkayın.

• Sebzeler tüketime hazır


Başkasebze yıkama makinesiBu sebzeleri dezenfekte etmek için ozon teknolojisini kullanan O₃ Saf Elite 50KT Sebze ve Meyve Temizleyici, Greenway Ozon Maker, Arg Sağlık Sebze ve Meyve Arıtma, EPS Sebze ve Meyve Temizleyici Makinesi ve Prestij Sebze ve Meyve Temizleyici (Ozonizer) -POZ 1.0'dır.Aquox Sebze ve Meyve Arıtma Yüzey Dezenfektan Sanitizer

Aquox, yüzey dezenfektanı, yağ çözücüyü, sterilizatör, deodorizer ve dezenfektan olan doğal bir bitkisel yıkama makinesidir. % 99,99 bakteri, böcek ilacı ve sebzelerin yüzeyinden virüsleri etkili bir şekilde tahrip eder. Tüketim için taze ve güvenli tutun.


Nasıl çalışır

AquoxSebze Yıkama Makinesie Gıda işleme, sağlık, su arıtma, temizleme, bebek ürünleri ve endüstriyel alanda kullanılan HOCL (hipoklor asit) teknolojisini kullanır. HOCL teknolojisi, musluk suyunu, sirke, masa tuzu ve elektrik birleştirerek yurt içinde HOCL üretimini içerir. Bu, mikropları ve sebzelerin yüzeyinde çeşitli zararlı mikro organizmaların imha edebilen asidik elektrolizli su üretir.


Hipokloröz asit üretmek ve sebzelerinizi sterilize etmek için aşağıdaki adımları izleyin:


• musluk suyu aquox sebze ve meyve yıkama makinesine dökün

• Bazı masa tuzu ekleyin

• Sirke ekleyin

• Cihazı takın ve elektriği açın

• HOCL üretilir ve sebzelerin yüzeyindeki kirleticileri anında tahrip eder.

Ha655002ae81d457480bbade22fb5a9bey

Çözüm

Sebzelerin tüketimi birçok sağlık yararını sunar. Bununla birlikte, süpermarketler ve marketlerdeki meyve gibi sebzeler ve diğer organik gıdalar kirlenmiştir ve tüketimi refahımızı etkileyebilir. Sebzelerinizi ev veya evsel amaçlar için en iyi sebze yıkama makinesiyle yıkamak, sebzelerin yüzeyini kirleten mikropların ve pestisitlerin çıkarılmasına yardımcı olur. Ayrıca önemli, bu yıkama makinelerinin nasıl çalıştığını ve operasyonlarının arkasındaki teknolojiyi nasıl çalıştığını bilmek.En iyi Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Temizleyici Yıkama MakinesiEv işi için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/vegetable-fruit-sterilizer-cleaner-washer.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen