Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » En iyi H14 HEPA filtre PM2.5 PM1.0 Trafik kirliliği için hava temizleyici Smog ve araba kirliliği

En iyi H14 HEPA filtre PM2.5 PM1.0 Trafik kirliliği için hava temizleyici Smog ve araba kirliliği

Görüntüleme sayısı:8     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-09-08      Kaynak:https://www.olansichina.com/

En iyi H14 HEPA filtre PM2.5 PM1.0 Trafik kirliliği için hava temizleyici Smog ve araba kirliliği

En iyi H14 HEPA filtre PM2.5 PM1.0 Trafik kirliliği için hava temizleyici Smog ve araba kirliliği

Uzmanlara göre, trafik kirliliği uzun vadede savunmasız olabileceğiniz bazı ciddi sağlık etkileri vardır. Kirli trafik havasını ne kadar özürseniz, sağlığınızın birçok yönden yolumlandırılması budur. Örneğin, böylece akciğer hastalıkları, kanser ve diğerleri gibi koşullardan muzdarip hale getirebilirsiniz. Bu, zararlı kirletici maddeler içermesi nedeniyledir. Bunlar, sisteminizde HAVOC'a neden olan tehlikeli kimyasallardır. Bu kirleticiler evinize yollarını bulabilir ve havada solunurken sağlık sorunlarına neden olur.


Tek mükemmel çözüm

Evinizde trafik kirliliği ile mi savaşıyorsunuz? Aracınızın egzozunuzdaki karbondioksit, odanıza tekrar tekrar yolunu bulabilir. Bu durumda, güvenilir bir hava temizleyici üreticisine ihtiyacınız var. Ellerini bir yere koysa bileÇin hava temizleyiciOlansi hava temizleyici gibi, bu tür bir problem en etkili şekilde çözülebilir.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (3)

Bu yazının ana amacı, trafik kirliliği için en iyi hava temizleyicilerinden bazılarını ortaya çıkarmaktır. Bu tür bir mücadeleyi çözebilecek kanıtlanmış bir hava temizleyici tedarikçisini aramanız durumunda, artık endişelenmenize gerek yoktur. Aşağıdaki detaylar piyasadaki en iyilerinin bazılarını ortaya çıkaracaktır.


Winix HR900

Bu hava temizleyici üreticisinin, odanızda trafik kirliliğinden kurtulma konusunda diğerleri arasında en iyilerinden biri olarak kabul edilmez. Kore, hava temizleyici fabrikasının aslında faaliyet gösterdiği yerdir. Bu yoğun karayollarından herhangi birinin yakınında yaşıyorsanız, kullanıcılardan çok sayıda olumlu eleştiri kazanmayı başaran bu etkileyici teknolojinden yararlanmanızı sağlayın. Bu hava temizleyici tedarikçisi sayesinde, duman ve toz parçacıklarını ortadan kaldırmak için daha iyi bir şansınız olacaktır.


Winix HR900, trafik kirliliği söz konusu olduğunda mükemmel bir iş yapabilen komple hava temizleyici olduğunu kanıtlamıştır. Örneğin, hava arıtma işleminin beş aşaması, duman, kanın ve tozun uzaklaştırılmasını sağlayacaktır. Bu cihaz, odanızdaki hava kalitesini kesinlikle değiştirecektir. Tecrübe etmek istediğiniz son şey, sigara içilmesine izin vermek, evinizdeki havayı kirletmenin yüksek yollarından kaynaklanıyor. Bu çok tehlikeli olduğunu kanıtlayabilir.


Winix HR900'ün bazı özellikleri şunlardır:

• plastawavetm teknolojisi ile birlikte gelir

• Gerçek HEPA filtresine sahiptir

• Hava kalitesi sensörü ile birlikte gelir

• Evcil hayvanların olduğu evler için de mükemmel olabilir.

• Aktif karbon filtresine sahiptir (AOC gelişmiş granüler)

• Ve dahası


Iqair HealthPro Plus

Iqair HealthPro Plus hakkında özel bir şey var. Bu, düşünebileceğiniz en güvenli malzemelerden bazıları ile üretildiği gerçeğidir. Buhava temizleyici üreticisiTrafik kirliliğini yönetmede çok etkili olduğunu iddia eden kullanıcılardan çok sayıda alkışlamıştır. Karayoluna yakın yaşarken, kanıtlanmış bir hava temizleyici tedarikçisini kullanmak çok önemlidir. Bu, IQAIR Healthpro Plus'ın yardımıdır.

Alanınızdaki çoğu havadan partikülden (% 99.95) kurtulmada yardımcı olabilecek HyperhePA filtresi ile birlikte gelir. Bunlar 0,003 mikron boyutuna sahip olsa bile, hala yakalanacak ve kaldırılacaklar. Trafik kirliliği için v5 hücresi ile birlikte gelir. Bunlar, dumanları ve tehlikeli olan gazları yakalamak için koku ve gaz filtresidir. Hava kirliliğinin her ajanının kurtulmasını sağlamak için granül aktif karbonu da var.


Aşağıda, bu hava temizleyicisinin sunduğu bazı faydalar:


• Ultrafin trafik kirleticilerini kolayca kaldırabilir

• Gerçek HEPA filtresine kıyasla, hiperhepa filtresi daha etkili görünüyor

• Uzaktan kumanda ve zamanlayıcı ile birlikte gelir

• Filtresi, değiştirme nedeniyle uzun süre sürebilir

• Hava dağıtım oranı yüksek

• 6 hız kontrolü var


LEVOIT LV-H134

Levoit LV-H134, son zamanlarda, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bazı çarpıcı özelliklerle başlıklar yapmıştır. Toz parçacıklarının ve dumanın filtrelenmesi söz konusu olduğunda, buhava temizleyici üreticisibirçok markanın önünde olma eğilimindedir. Yakındaki yollardan gelen her zararlı havadaki partikül elimine edilebilir. Levoit'in sadece ABD, Asya, Almanya ve diğer yerlerde hava temizleyici fabrikası var olduğu belirtilmelidir. Bu hava temizleyici tedarikçisi ile, siz ve sevdikleriniz trafik kirliliğinin zararlı etkilerinden güvenlidir.


780sqft civarında ölçülen boşlukları kaplayabilir. Bu, okullar, oteller, ofisler ve diğerleri gibi geniş alanlar için mükemmeldir. 60mins içinde, bu boşluğu yaklaşık 3 kez temizleyebilir. Sensör teknolojisi ile, zararlı gaz ve yollardan sigara içtiğinin odasına girdiğinde kolayca bilebilir. Hava kirliliğiyle mücadele, LEVOIT LV-H134 ile daha kolaylaştı. Aşağıda faydalarından bazıları var.


• Son derece enerji tasarrufludur

• Hava kalitesi izlenecek ve gerçek zamanlı rapora sahip olacaksınız.

• 3600 tasarım siklon teknolojisi, havanın çok daha hızlı filtrelenmesini sağlar

• Daha iyi arıtma işlemi için 3 aşamalı filtreler

• Ve dahası


Olansi hava temizleyici

Trafik kirliliğine karşı mücadele ettiği kanıtlanmış bir Çin hava temizleyici mi istiyorsunuz? Daha fazla aramaya gerek yok çünkü birOlansi hava temizleyiciihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bu, geçmişte iddialarına kadar yaşayan bir Çin hava temizleyicidir. Odanızdaki varlığı ile trafik kirliliği sorunları kesinlikle geçmişte kalacak.


OLS K06, duman, gazlar, toz ve zararlı havadaki parçacıkların kurtulduğu yeni nesil filtrasyon işlemleriyle (6STAGES) gelir. Bu test edilir ve hava temizleyici üreticisidir. Yararlarından bazıları:


• Kolay kullanım için LED düğmeleri

• Evinizdeki tozu tespit etmek için sensör

• Pürüzsüz ve kolay kullanım için uzaktan kumanda

• Etkili filtreleme süreci

• Ve dahası

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (48)

Çözüm

Yukarıdakileri gördükten sonra, bu hava temizleyicileriyle evinizde trafik kirliliğiyle savaşmak için iyi donanımlı olduğunuza inanmak için her neden var. Yukarıda belirtilen çeşitli seçenekler arasında seçim yapmaktan çekinmeyin. Daha da iyisi, hala bir Olansi hava temizleyici için gitmeye karar verebilirsiniz. En iyi H14 HEPA filtresi hakkında daha fazla bilgi için PM2.5PM1.0 hava temizleyiciTrafik kirliliği için smog ve araba kirliliği için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/pm1-0-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen