Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Sebze Meyve Sterilizatörü Temizleyici Yıkayıcı » En iyi Ev Küçük Ölçekli Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi ve Meyve ve Sebze Dezenfeksiyon Makinesi İngiltere'de

En iyi Ev Küçük Ölçekli Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi ve Meyve ve Sebze Dezenfeksiyon Makinesi İngiltere'de

Görüntüleme sayısı:5     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-10-25      Kaynak:https://www.olansichina.com/

En iyi Ev Küçük Ölçekli Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi ve Meyve ve Sebze Dezenfeksiyon Makinesi İngiltere'de

En iyi Ev Küçük Ölçekli Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi ve Meyve ve Sebze Dezenfeksiyon Makinesi İngiltere'de

Çok fazla fayda var.Meyve ve Sebze TemizleyiciDeneymenize yardımcı olabilir. Bu yüzden İngiltere'de son yıllarda çok popüler oluyor. Örneğin, meyve ve sebzelerinizde bakterilerle uğraşmanız gerekmez. Geçmişte, çoğu insan bakterilerden kurtulmak için sebzelerini yıkayıp pişirmeyi kaybetti. Bu uygulamada yanlış bir şey olmamasına rağmen, en iyi meyve ve sebze temizleyici, zorluksuzca yapmanıza yardımcı olabilir. Bu teknoloji göz önüne alındığında görev çok daha kolay hale geldi.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (8)

En iyi meyve ve sebze temizleyici nasıl elde edilir

Bu işlemi kolaylaştırabilecek bir meyve ve sebze temizleyicisi satın almak kolay değildir. Bunun nedeni, piyasadaki sayısız seçeneğe geçeceğinizdir. Sonuç, düşük kalitede bir şey satın alabileceğinizdir. Kesinlikle doğru yere geldiğiniz için endişelenmenize gerek yok.


Bu yazının en büyük amacı, İngiltere'deki en yüksek puan alanların yanı sıra güvenilir sebze ve meyve temizleyicilerinin bazılarını ortaya çıkarmaktır. İhtiyaçlarınızla hizalanabilecek en iyi meyve ve sebze temizleyicisini bulmak için aşağıda okuyun.


FengClock Ultrasonik Meyve ve Sebze Temizleyici

Bu gerçekten de sağlıklı bir hayat yaşamak isteyen herkes için şiddetle tavsiye edilen devrimci bir üründür. FengClock Ultrasonik Meyve ve Sebze Temizleyici pahalı görünebilir, ancak meyvelerinizden ve sebzelerinizden bakterileri, böcek ilacı ve diğer zararlı organizmaların giderilmesi söz konusu olduğunda harika bir iş çıkarabilir. Bu cihazla ilgili en iyi yanı, derin dekontaminasyon işlemine rağmen, nesnenin zarar görmemesidir. Sebzelerin ve meyveleriniz için mükemmel detoksifikasyon makinesi / cihazıdır. Ultrasonik teknolojisi kesinlikle hiçbiri ikinci.


Meyveleri temizleyebilme dışında, bu cihaz çok çeşitli kullanım veya uygulamaya sahiptir. Örneğin, takı temizlemede etkilidir. Bu tür eşyalara zarar vermeyeceği için endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, kirin çıkarılmasını sağlamak için herhangi bir takının her bölümünü temizleyebilir. Temizleme işlemi, safsızlıkların kurtulmasını sağlamak için oldukça ileri ve derindir.

Özelliklerinden bazıları aşağıda listelenmiştir:

• Nominal kapasitesi 9 lirardır

• Meyveleri, sebzeleri, şişeleri, bulaşıkları, eti, deniz ürünlerini, gözlükleri, takıları ve diğerlerini temizleyebilir

• kullanımı çok kolaydır

• Güç tüketimi minimumdur

• Ultrasonik teknolojiye dayalı çalışıyor

• Temizleme işlemi derin ve etkilidir


Aynefy Meyve ve Sebze Temizleyici

İngiltere'deki birçok insan, bunun en iyi meyve ve sebze temizleyicisinin olduğunu savundu. Bu tür kişiler arasındaysanız, bu makinenin geldiği büyük özelliklere dayanarak affedilebilir. İnsanların tüketdiği sebzeler ve meyveler hakkında bilmediğiniz bir şey var. Bu, bazen tehlikeli kimyasallar içerebilecekleridir. Bunlar, sisteminize herhangi bir temizlik yapmadan tüketilmeden daha fazla zarar verebilir. Bunu manuel olarak yapmaya çalışmak kimyasalların çoğunu kaldırmaz.


En iyi bölüm, Aynefy gibi bir teknoloji ileMeyve ve Sebze Temizleyici, Kimyasalların hala meyvelerinizde veya sebzelerinizde kalacağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunun nedeni, bunların hepsini en mükemmel şekilde ele alır. Tıpkı yukarıda önerilen makine gibi, bu aynı zamanda ultrasonik ozonla da çalışır. Böylece, pestisit kalıntıları ve diğer kimyasallar çıkarılacaktır. Aslında, bu makine bu tür eşyalardan kimyasalların% 98'ini kaldırabilir.


İşte özelliklerinden bazıları:

• Bakterileri ve pestisit kalıntılarını gidermek için verimli temizlik

• kapasitesi 10 lirardır

• Son derece dayanıklı malzemelerle inşa edilmiştir (Premium ABS ve Titanyum Alaşımlı Malzeme)

• Meyveleri, bebek oyuncakları, sebzeleri, mutfak gereçlerini ve daha fazla ürün temizleyebilir

• çalışırken titreşim sesi orta derecede


Tiens Meyve ve Sebze Temizleyici

Tiens Meyve ve Sebze Temizleyici, İngiltere'deki insanların şu anda yeterince olamayacağı başka bir muhteşem üründür. Pestisitleri, gübre, bakterileri ve zararlı diğer maddeleri çıkarma söz konusu olduğunda, bu cihaz mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olabilir. Böyle bir et, pirinç, sebze, meyve veya deniz ürünleri olsun, bu makine herhangi bir uzlaşmadan iyice temizleyebilir. Bu cihaz hakkında fark edeceğiniz ilk şey şık görünüşüdür.


Sisteminize zararlı olabilecek sebze ve meyveler yeme hakkında bir daha korkuyu eğlendirmek zorunda değilsiniz. Bunun nedeni, bu tür Tiens Meyve ve Sebze Temizleyici ile elimine edilecektir. Uygun ve kapsamlı bir temizleme işlemi sağlamak için Ozon Teknolojisine dayanarak çalışır. Ayrıca, çalışırken çok gürültü üretmez. Bu ürün, geçmişte her zaman kullanıldığınız diğerleri gibi popüler olmayabilir. Ancak, bu zararlı maddeleri öldürmek için mükemmel bir iş çıkarır.


Olansi Akıllı Sebze Yıkama Makinesi (OLS-C1)

Olansi, halkın üyeleri için halkın üyeleri için hazır ve yüksek kaliteli ürünler yapmaya gelince sağlam bir üne sahipti. Bu muhtemelenEn iyi meyve ve sebze temizleyicibu yazıdaki diğerleriyle karşılaştırıldığında. Bunun nedeni, özelliklerinin gelişmiş ve etkileyici olmasıdır. Örneğin, elektroliz süresi - 15mins, 18mins ve 30mins için çeşitli seçenekler sunar.


OLS-C1 ile, sebze ve meyveleri temizlik parkta tam bir yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca kullanıldığında kaymayacağından emin olmak için bazı tamponlar ile birlikte gelir. En iyi kısım, şeffaf bir cihaz olmasıdır. Bu, bakterilerin ve pestisit kalıntılarının nasıl kaldırıldığını kolayca görebileceğiniz anlamına gelir.


Yararlarından bazıları

• Sertifikalı ve onaylanmış bir üründür

• kullanmak çok kolaydır

• Deniz ürünleri, et, mutfak eşyaları, sebze, meyveler ve daha fazlası gibi farklı eşyaları temizlemek için kullanılabilir. Bu tür eşyaları yıkamak için farklı düğmeler var.

• Kapasitesi 12L

• Ve dahası

H2F59AA9A455C43359E3B57B82751063FS

Çözüm

Bu yazıda ortaya çıkan tüm seçenekler göz önüne alındığında, şu anda İngiltere'deki en iyi meyve ve sebze temizleyiciyi tanımlamak için iyi donanımlı olduğunuzdan şüphe yoktur. Son bir karara ulaşmadan önce özelliklerine ve faydalarına dikkatlice bakmanız önerilir. En iyi hane halkı küçük ölçekli mini ultrasonik ozon meyve ve sebze temizleyici makine ve İngiltere'de meyve ve sebze dezenfeksiyon makinesi hakkında daha fazla bilgi için, ziyaret edebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/vegetable-fruit-sterilizer-cleaner-washer.htmldaha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen