Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Daha önemli sorular insanlar Çin hava temizleyicileri hakkında soruyor

Daha önemli sorular insanlar Çin hava temizleyicileri hakkında soruyor

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-28      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Daha önemli sorular insanlar Çin hava temizleyicileri hakkında soruyor

Daha önemli sorular insanlar Çin hava temizleyicileri hakkında soruyor

AnlayışHava temizleyicileriİnsanların ev içinde tadını çıkarabilecek faydaları takdir etmelerine yardımcı olun. İnsanlar, bir ev hava temizleyicisinin ne yapması gerektiği ve bunun nasıl yapılması gerektiğini anlamaya çalışırken ortak sorular sorarlar.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (17)

Bir mikron nedir?

Mikro, havadaki partikül boyutunun ölçülmesini ifade eder. Bir mikron, bir saç telinden yaklaşık yüz kat daha küçüktür. 1 / 25,400 inç. Bu, bir mikronun küçük olduğu anlamına gelir ve çıplak gözle görülemez. En iyi Olansi hava temizleyici seçildiğinde, en iyinin, en iyi şekilde olan havadaki kirleticileri .3 mikron boyutuna kadar verimli bir şekilde filtrelemek için söylenir.


Hava temizleyici ne kadara mal olur?

Fiyat asla ne hava arındırıcı elde edecek tek belirleyici olarak kullanılmamalıdır. Bunun nedeni, yüksek bir fiyatın her zaman yüksek kaliteyi göstermemesidir ve düşük bir fiyat düşük kaliteyi göstermez. Yüksek kaliteli ürünler elde etmek için, belirli bir ev hava temizleyicisinin vereceği tüm faydaları ve özellikleri belirleyen net bir seçim yapmak önemlidir.


Bir hava temizleyici satın almadan önce, bir garantinin yatırımı güvence altına almasını sağlayın. Bu, bir şekilde, alıcının bahsedilen hava temizleyicisinin gerçekte ne kadar meşru ve işlevselinin ne kadar meşru ve işlevsel olduğunu belirlemesine yardımcı olabilir. Bütçenizdeki maliyeti ve çalışmayı düşünmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, birimin çalışması için gereken yedek maliyetler ve elektrik gibi, derhal not edilemeyecek diğer maliyetleri dikkate almak önemlidir.


Hava temizleyici gürültülü mi?

HEPA hava temizleyicileriGenellikle bir fan ile gelir ve bu, modele ve nasıl oluşturulduğuna bağlı olarak biraz gürültülü oldukları anlamına gelir. Bir hava temizleyici bir fan kullandığında, gürültü kaçınılmazdır. Fanlar havayı çekmek için kullanılır ve sonra dışarıda kullanılır. Olansi hava temizleyicileri geliştirildi ve test edildi. Arıtma işlemi sırasında yer alan gürültüyü azaltmak için daha sessiz fanlar oluşturulmuştur.


Negatif iyon hava temizleyicileri genellikle elektrostatik oldukları için hayranları yoktur. Bu onları sessiz bir seçenek yapar. Bununla birlikte, plakalar üzerinden dolaşımı artırmak için fanlar gibi filtreleme seçenekleri ile birleştirildiklerinde, ses çıkarırlar. Bu genellikle oldukça azdır. Çoğu fanları kapatma seçeneğine sahiptir.


Hava temizleyici nerede bulunmalı?

Olansi hava temizleyicilerinin ailenin odalarında olması tavsiye edilir; Evde Den veya oturma alanı gibi önemli odalar var. Özellikle evcil hayvan durumunda, orada bir hava temizleyicisi bırakmak akıllıca. Arındırıcılar da hanehalkının içindeki birinin alerjisi olduğunda önerilir. Evde bir sigara içen olduğunda da harika. Yerleştirilebileceği diğer alan yatak odalarıdır. Tahriş edici ve alerjiler uyku sorunlarına neden olabilir. Taze ve temiz hava uykuyu iyileştirir ve bazı solunum sorunlarını azaltır.


Ayrıca, kokuların, küflerin ve kalıbın en yaygın olduğu banyo için bir Olansi hava temizleyici elde etmek akıllıca olabilir. Bu alanlarda hava temizleyicileri olan hava keyifli ve taze olabilir. Böyle bir şeylerin ele alındığında, mikropların üreme ve büyümesi şansı yoktur.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (14)

Piyasadaki en iyisini seçmek, farklı ihtiyaç ve koşulları değerlendirerek dikkatlice yapılmalıdır. Hakkında daha fazla bilgi içinÇin hava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansigres.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen