Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Düşük maliyetli işlevsellikleri için HEPA ev hava temizleyicileri seçmek

Düşük maliyetli işlevsellikleri için HEPA ev hava temizleyicileri seçmek

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-05-28      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Düşük maliyetli işlevsellikleri için HEPA ev hava temizleyicileri seçmek

Düşük maliyetli işlevsellikleri için HEPA ev hava temizleyicileri seçmek

Hava temizleyicilerikardiyovasküler sağlığı harika bir şekilde iyileştirdiği görülmüştür. Havadaki safsızlıklar, kardiyovasküler sistem ve diğer vücut fonksiyonları üzerinde birçok etkiye yol açabilir. Hava temizleyicileri kullanımı ile astım gibi farklı sağlık alanlarında gelişmeler görüldü.


HEPA hava temizleyicileri ile, Coronavirus gibi virüslerin hareket ettiği damlacıkları yakalarlar. Filtreler, insanlar nefes alırken, konuşurken veya öksürüyorlarken serbest bırakıldıklarında damlacıkları yakalar. Böyle bir durumda, filtrenin virüs parçacıklarının büyük ölçüde azaltılmasını sağlamak için sürekli olarak çalışması gerekir. Hava bu amaçla sürekli olarak çizilmelidir.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (13)

Çin hava temizleyicileri almak, alerjenlerin havada yüzerken çıkarılmasında yardımcı olabilir. Daha büyük ve ağır alerjenler, yere ne kadar hızlı düştüğü için her zaman yakalanmayabilir.


Şirketler gibi farklı teknolojiler var.Olansi hava temizleyicileriçevreyi temizlemek için kullanın. Bu temizleyiciler, özellikle çok zayıf olduğu durumlarda, iç mekan kirliliğin üstesinden gelmek için kullanılır. Bazı arıtmacılar başkalarına göre daha iyi çalışır. Bu nedenle seçim süreci çok önemlidir ve azami özenle yapılması gerekir.


Makineler genellikle işlevsel olup olmadığını kontrol etmek için genellikle iyice test edilir. Test, toz ve duman gibi kirleticilerin hazneye sokulmasını içerir. Bir odadaki hava partikül konsantrasyonu değişikliklerini ölçmek için bir parçacık sayacı kullanılır. Test modeli net bir belirleme yapmak için belirli bir süre için çalışır.


Çin hava temizleyicilerinin ne kadar tutarlı ve etkili olduklarını görmek için kullanılan farklı parçacıklar vardır. Bunlar, atmosferik toz, duman, smog, kedi alerjenleri, toz akımı alerjenleri, vb. En iyi Olansi hava temizleyicilerinin çoğu, özellikle önceden gerçekleştirilen test serilerinde iyi performans gösteriyorsa, daha büyük parçacıkları kullanabilir.


Çoğu durumda, hava temizleyicileri çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir. Bazı şirketler duman ve toz gidermeyi test eder. Bu testler, hava temizleyicilerinin ne kadar hızlı çalıştığını ve ne kadar etkili olduklarını belirler.


Diğer şeyHEPA hava temizleyicileriDeğerlendirilmesi gerekir, gürültü seviyesi ve işletme maliyetleridir. Bunlar, ideal ev hava temizleyicisini seçmeden önce çoğu alıcının göz önünde bulunduracağı şeylerden bazılarıdır. Hava temizleyicileri olan şey, her birinde bir filtre değiştirmeleri gerektiğidir. Ayrıca, sahip oldukları güç gereksinimini ve her yıl ne kadar gerekli olduğunu belirlemek önemlidir.


Maliyetlerin net bir şekilde belirlenmesi durumunda, belirli bir fonksiyon için ideal olan makinelere ve olmayanların olmadığını söylemek kolaydır. Aynı şekilde çalışmasıyla ilişkili maliyet ve filtre değişikliğinin sıklığı da dikkate alınması gereken çok önemli bir şeydir.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (12)

En iyisiOlansi hava temizleyicileriÇoğu hava temizleme fonksiyonunu kullanabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ürünler var. Eldeki ihtiyacını değerlendirin ve alanınız içinde yaygın olan kirleticilerin türünü belirleyin. Bu sadece bu şekilde, ihtiyaç duyulanın net bir belirlenmesi yapılabilir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen