Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Alkalin Ters Osmoz Su Arıtma » Alkali Hidrojen Reverse Osmosis Su Arıtma Home için kullanmamanın tehlikeleri

Alkali Hidrojen Reverse Osmosis Su Arıtma Home için kullanmamanın tehlikeleri

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2022-03-16      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Alkali Hidrojen Reverse Osmosis Su Arıtma Home için kullanmamanın tehlikeleri

Alkali Hidrojen Reverse Osmosis Su Arıtma Home için kullanmamanın tehlikeleri

Aev için ters osmoz su arıtmabir büyük işlevi vardır. Bu su temiz ve tüketim için güvenli olduğunu sağlamaktır. Bu kurşun, arsenik, klorür, florür, amonyak, siyanür ve fosfat gibi tehlikeli kirletici kurtulmak için olan bu tür yapar. Bu bugün satın alabilirsiniz en yenilikçi cihazların biridir. nedeni sağlıklı yaşam sağlamak için yardımcı olarak anlamak oldukça basittir. Kirlenmiş su başlattığı hastalıkların ve diğer anormal koşullar endişelenmiyordum düşünün.

Olansi çin hava temizleyici fabrika (13)

İşte Binbaşı Mücadelesi mi

Sorun ev için bir ters osmoz su arıtma popülaritesi rağmen, birçok insan hala böyle kendi içme suyu tercih olmasıdır. Diğer bir deyişle, bu tür suyun filtre sağlamak amacıyla bu cihazın faydalanmak için herhangi gerek görmüyorum.


Böyle teknolojisini kullanarak değil tehlikeleri çok şey olduğunu biliyor musunuz? Eğer böyle bir hata sonunda gereksiz harcamalara yol açabilir farkında mısınız? Bu mesaj Evinizde bir RO su arıtma cihazını kullanmak başarısız olarak zarar göreceklerdir sorunların bazıları ifşa edilecektir. ayrıntıları aşağıda bir göz açıcı olarak görev yapacak inanmak için her türlü neden yoktur.


Sağlıksız Cilt

Birçok kişi hidratlı cilt için çok iyidir kalması suyun o içme bol anlıyorum. Ancak, kirli su ciltlerine zarar verebilir keşfetmeye henüz. Örneğin, çalışmalar cildiniz su mevduat etkilenebilir göstermiştir. Bunların hepsi toplum içinde çirkin görünmesini sağlayacaktır. Bu yataklar şeklinde olabilir:

• Öncülük etmek

• Amonyak

• Florür

• Fosfat

• Siyanür

• Cıva

Tabii, bu pahalı kremler ve ilaçlar sayesinde cildinizi iyileştirme hakkında konuşmak her zaman kolaydır. Ancak, bu seçenekler daha fazla anormal durumları beraberinde getirir olarak basitçe sorunları bileşik olduğunu unutmayın.


Eğer iyi kısmını bilmek ister misiniz? Bu tür bir kullanım için sahipev için ters osmoz su arıtma. Bu nedeniyle kir ve pas gibi her kirletici, kaldırıldığından emin olmak için nasıl oluşturulduğunu güvenli ve kullanımı etkilidir. Hatta senin suyun tadı iyileştirilmiş sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cilt bakımı için ihtiyaç birçok nedeni vardır. Bunlar olabilir:

• Vücut sıcaklığını ve sıvıları Düzenleme

Güneş ışınlarından • Koruma

• kamu çekici bakıyor

• Ve dahası


Yüksek tansiyon

Çoğu insan RO su temizleyicileri hakkında bilmediğin bir şey yoktur. Bu yüksek kan basıncına karşı mücadele söz konusu olduğunda çok etkili olduğu bir gerçektir. Eğer bu soruna eğilimli iseniz, böbrek hastalığı, karaciğer hastalığı ve hatta kalp yetmezliğin mümkün hale gelir. Bu yıllar boyunca yönetmek için para çok mal olabilir yaşamı tehdit eden durumlardır. Bu ev için bir ters osmoz su arıtma cihazı nasıl kullanacaklarını düşünüyor başlamalıdır nedeni budur. Bu potansiyel müşteriler kaldırıldı veya içme suyundan süzülür sağlamaktan mükemmel bir iş yok.


senin boruları deneyim korozyona başlarken, kurşun tarafından sızmış olan içme suyunun çok yüksek olasılığı vardır. Eğer bilmiyorsanız, kurşun kirliliği çoğu insan hayal ettikleri daha ciddidir. Yukarıda da belirtildiği gibi bu sorunlara neden olabildiği, o da yaklaşık getirme yeteneğine sahiptir:

• Beyin hasarı

• Kas hasarı

• Üreme problemleri

• Sinir hasarı

• Gelişimsel sorunlar

• Ve bircok digerleri

Yukarıdan, o kurşun sızma uzun vadede sorunların birçok neden olabilir tek sorun görebilirsiniz. çünkü olsa endişe etmeye gerek yokturRO su arıtmaOndan kurtulmak edebilirsiniz.


Yüksek Sodyum Tüketimi

hiçbir çalışma sodyum faydalarını ortaya koymuştur gerçeğini Orada şüphe edilir. Bu gelişmiş beyin fonksiyonu, güneş çarpması önlenmesi, cildinizin geliştirme ve vücudun sağ sıvı dengesini korumak olduğunu doğrulamak olabilir. Bu büyük olmasına rağmen, sodyum aşırı tüketimi vücudunuzda ters etkileri olabilir. önerilir ortalama miktar veya su miktarı uzmanlara göre bireyler tarafından tüketilmesi 6-8glasses olduğunu. Sorun su süzülür değilken, çok fazla sodyum tüketen çok yüksek şans olmasıdır.


tüketilmesi gereken sodyum normal miktarı 20 mg'dır. Sodyum Eğer alıcı olan suyun yaklaşık% 10 kadar yapabilir durumlar vardır. Yine, bu kalp ve böbrek yetmezliğine savunmasız hale getirir yüksek tansiyon hakkında getirebilir. RO su arıtma içme suyunu tuzdan filtreleme yardımcı olabilir çünkü endişe etmeye gerek yoktur. doğal veya yapay olsun, en etkili şekilde filtre edilecektir.


nota Önemli noktalar

• Aşırı sodyum sağlığınız için tehlikeli

• Ro su arıtma% 90 'ye kadar sodyum üzerinden filtre yardımcı olabilir

doğal olarak, tedavi sürecini ve iyon su üniteleri - • sayıda sodyum su girebilir bu yolu vardır

Bakteriler ve Parazit

Eğer içme suyu bakteri ve parazitler içermesi için çok tehlikeli olduğunu biliyor musunuz? Bu vücudunuzdaki sorunları çok oluşturabilir farkında mısınız? biz bu yazı açıkladık çeşitli tehlikelere arasında, bu en ciddi görünmektedir. Bu sizin günlük yaşamını nasıl etkilediğini kaynaklanmaktadır. Hiç yorgunluk, kusma, ateş, baş ağrısı, kusma, ishal, bulantı ve kramplar gibi sorunlarla karşılaştınız mı?


Eğer bilmiyorsanız, bunlar suyunuzun bakteri içerdiği açık işaretlerdir. Bu sorun hakkında hiçbir şey yapmamak, bazı ölümcül sonuçları ortaya çıkarabilir. İyi bölüm, ev için bir ters osmoz su arıtma cihazı bu sorunu çözmeye yardımcı olabilir. Etkili filtrasyon işlemi ile bu tür kirleticilerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (12)

Çözüm

Ev için ters bir osmoz su arıtma olmadan, sizin ve sevdiklerinizin güvenli olmadığı sonucuna varmak için yeterlidir. Bunun nedeni, kontamine su sağlığı tehlikeleri neden olabilir. Bugün bu tür su temizleyicilerinden birini nasıl satın alacağınızı dikkate almanız gerekir.Ev için alkalin hidrojen ters osmoz su arıtma, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/what-is-hydrogen-alkaline-ro-reverse-osmosis-water-dispenser-purifier-with-filter-and-how-does-it-work.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen