Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin fabrikasından hava temizleyici satın alırken yapmak için hususlar

Çin fabrikasından hava temizleyici satın alırken yapmak için hususlar

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-05-24      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin fabrikasından hava temizleyici satın alırken yapmak için hususlar

Çin fabrikasından hava temizleyici satın alırken yapmak için hususlar

Hava temizleyicileriÖzellikle sağlıklı yaşamı koruyan insanlar için çoğu hanede bir zorunluluk haline gelmiştir. Sağ hava temizleyici toplama, bir evin potansiyel olarak sağlığa zarar verebilecek patojenlerden arındırılmasını mümkün kılar.


Seçebileceği birçok hava temizleyicisi vardır. PM2.5 hava temizleyicileri, masaüstü hava temizleyicileri, UVC ve negatif iyon temizleyicileri vardır. Bazı arıtmaların belirli bir süreden sonra filtrelerin yerini alması gerekir. Filtreleri değiştirmek, hapiste altı ay veya bir yıl yapılabilir. Hava filtresi aktif karbon kullanıyorsa, her üç aydan sonra değiştirilmelidir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (80)

Birçok ünite genellikle, her şeyi ne zaman değiştireceğinizi veya temizlenebilirlerse onları temizleyeceğini gösteren bir gösterge ile birlikte gelir. Piyasada çok fazla filtre var. Kokuyu gidermek için kullanılan karbonlu olanlar daha fazla maliyetlidir. Sertifikaları da dikkate almak önemlidir. Hava temizleyicileri genellikle gündüz ve gece boyunca çalışır. Bu, etkili olmaları gerektiği anlamına gelir ve birinin enerji verimli olup olmadığını düşünmesi gerekir.


Olansi hava temizleyici elde ederken göz önünde bulundurulması gerekenler:

• Oda boyutu: Ev hava temizleyicisinin oda boyutunuzu halledebileceğini düşünmek önemlidir. Derecelendirmeyi düşününNegatif iyon hava temizleyici. Modelin boyutlandırılmasını düşünün ve arıtıcının ne zaman kullanılması gerektiğini düşünün.

• Gürültü: Bir hava temizleyici sadece performansa göre değerlendirilmez. Birinin onunla ne kadar iyi yaşayabileceğini düşünmek zorunda. Makinelerin tümü boyunca kullanılması gerektiğinden, mümkün olduğunca sessiz olmaları için idealdir. Gürültü derecesi 50 civarında olmalıdır. Bu, bir buzdolabının yaptığı gürültü türünün etrafında. Çoğu üretici, bu detayları ambalajın veya web sitelerinde bulunur. Gürültülerin azaltılabileceği en iyi yollardan bazılarını bulmak mantıklıdır. Arıtma cihazının etrafta olmadığında ve kapattığınızda kapatılmadığında en yüksek ayara dönüştürülürken, gürültüyü azaltmanın harika bir yoludur. Ayrıca, daha küçük bir odada daha büyük odalar için bir HEPA hava temizleyicisi almanız da tavsiye edilebilir. Bu durumda, düşük hızlarda bile, filtre daha fazla havayı filtreleme eğilimindedir.

• Özellikler: Bazı özellikler, bir hava temizleyicisini alanınızdan birinin birisini oluşturur. Dikkate alınması gereken şeylerden biri filtre türüdür. Filtre yıkanırken, birinin daha fazla zaman kazandırır demektir. Yeniden kullanılabilir filtreler kullanıldığında, birincil filtreye gitmeden önce büyük parçacıkları filtreleler. Bu, filtreleri satın almaya harcanan para tasarrufu sırasında ana filtrenin ömrünü uzatıyor gibi görünüyor.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (79)

Olansi hava temizleyicileripiyasadaki en iyilerden bazıları. Piyasada mevcut farklı hava filtresi kategorileri vardır. Bunlar, UVC ve HEPA hava temizleyicileri içerir. Beklentilere göre çalıştığını garanti etmek için bir ev hava temizleyici elde ederken büyük özen gösterilmelidir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen