Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Çin H14 yığın hava temizleyicileri gerçekten farklı alerjilere yardımcı olabilir mi?

Çin H14 yığın hava temizleyicileri gerçekten farklı alerjilere yardımcı olabilir mi?

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-29      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin H14 yığın hava temizleyicileri gerçekten farklı alerjilere yardımcı olabilir mi?

Çin H14 yığın hava temizleyicileri gerçekten farklı alerjilere yardımcı olabilir mi?

Hava temizleyicileri ve önemi hakkında çok fazla tartışma ile herkes bu araçlardan nasıl yararlanabileceklerini merak ediyor. En çok etkilenen insanlardan bazıları alerjisi olanlardır. Soruyu cevaplamakÇin hava temizleyicileriAlerjilerde yardımcı olabilir, cevap vermek o kadar kolay değildir. Temizleyiciler, alerjik reaksiyonlara yol açabilecek mikropartiküllerden ve alerjenlerden kurtulma gücüne sahiptir. Ancak, her arıtma cihazı arasında büyük bir fark var. Bazı yaygın alerjenler hanelerde bulunur.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (69)

Evcil hayvan

Pek çok insan evcil hayvan kürküne alerjisidir ve bazı bireylerde reaksiyonlar son derece şiddetli olabilir. Bu alerjiler nedeniyle, bazı insanlar evin içinde hiç hayvanların yanında olamazlar. Bunun önlenemediği durumlar var ve bu alerji sorunu sağ hava temizleyici ile temizlenebilir. Ancak, tüm Olansi hava temizleyicileri evcil hayvan kürkü kullanamazlar.


Polen

Polen alerjileri de yaygındır ve bunun nedeni iyi bilinmemektedir. Arıtma, böyle bir alerji için satın alınıyorsa, gerçek bir HEPA filtresi ek bir avantaj olabilir ve poleni çıkarabilir.


Toz akarları

Toz akarları da ciddi alerjilere neden olabilir. H14 ileHEPA hava temizleyiciBu, bu ele alınabilir ve toz akarları çıkarılabilir. HEPA tesisatçıları dışkı kullanamayabilir, çünkü oldukça küçüklerdir. İyonize teknoloji, toz akarı dışkılarını işlemek için en iyisi olabilir.


Kalıp Sporları

Bu evlerdeki en kötü alerjenlerden biri. Evin farklı bölgelerinde kalıp bulunan birçok hane var. Tedavi edilmediğinde, işler daha kötüleşebilir ve ciddi sağlık sorunları oluşturabilir. Bunu idare etmek için iyonlaştırma teknolojisine ihtiyaç duyulabilir.


Yukarıda belirtildiği gibi, Olansi hava temizleyicileri gerçekten alerjilere yardımcı olabilir. Sıradan insanların alerjisi olmayabilir, ancak temiz ve temiz hava solumak hala sağlıklı.


Alerjiler olan insanlar, farklı alerjenleri ele almak için en iyi hava temizleyici üreticisini seçerek gerçekleşmeden önce bile reaksiyonları önleyebilir. Çoğu hava temizleyicisi, havadaki parçacıkların çoğunu çıkarabilir.


Gerçek şu ki, bir hava temizleyicisinin aslında alerjilere yardımcı olabileceğidir, ancak yalnızca doğru türse. En iyi UVC hava temizleyici, HEPA hava temizleyici veya başka bir hava temizleyici türünü alırken, birçok sahte ürünün bugün piyasaya sürüldüğünü not etmek önemlidir. Arıtıcıyı akıllıca seçmek önemlidir. Hava temizleyici tedarikçisini ve üreticiyi akıllıca seçmek de önemlidir.


Olansi hava temizleyicileri tüm şekil ve boyutlarda gelir. Doğru olanın seçildiğinden emin olmak için, önce ev içinde bulunan alerjenlerin türünü tanımlamalıdır. Sağ hava temizleyici fabrikası, belirli bir arıtma cihazı için yerleşmeden önce birçok şeyi dikkate alır. Cihazları test ederler ve en iyi çözümleri midilli olarak ortaya çıkıyorlar.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Olansi çok uzun süre piyasadaydı ve sadece verimli değil aynı zamanda işlevsel olmayan farklı hava temizleyicileri tedarik edebilir. Hava arıtma endüstrisinde on yıldan fazla bir deneyim, bu hava temizleyici üreticisi çok sayıda alanda gelişmiştir, böylece hava arıtma söz konusu olduğunda en iyi çözümlerden bazılarını ortaya çıkarmalarını mümkün kılar. Daha fazla bilgi içinÇin H14 Yığın Hava TemizleyicileriGerçekten farklı alerjilerle ilgili yardım, ziyareti ödeyebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/how-electronic-home-h14-hepa-filter-air-purifier-air-cleaner-work-and-how-to-pick-the-right-option.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen