Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Nemlendirici hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Nemlendirici hava temizleyici

Çeşit  

Olansi Nemlendirici Hava Temizleyici


Kuru hava solunum problemlerini ağırlaştırabilir, cildinizi kurutun ve soğuk algınlığı ve griple mücadele yeteneğinizi azaltabilir. Nemlendirici havadaki nemi arttırır, böylece daha güvenli ve rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.


Nemlendiriciler farklı formlarda gelir, ancak ultrasonik nemlendiriciler genellikle en etkili olduğu düşünülmektedir. Ayrıca, emilmesi daha kolay olan daha ince damlacıklar üretiyorlar.


Birçok nemlendirici, nemi arttırırken iç mekan sıcaklığını azaltmak için soğuk sis teknolojisini kullanır. Bazı evaporatör modelleri yaptıkları gibi buharları serbest bırakmadıkları için, çocuklu aileler için de idealdirler.


Nemlendiriciler çeşitli stiller ve boyutlarda gelir. Bazıları büyük daireler, bazıları küçük odalar için ve bazı seyahatler için tasarlanmıştır. Tank kapasitesi ve nem çıktısının ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olun.


Tüm nemlendirici hava temizleyici teklifler:


Bütün ev hava temizleyici ve nemlendirici, hava nemlendirici, nemlendirici hava temizleyici hepsi bir arada.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen