Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Araba hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Araba hava temizleyici

Çeşit  

Arabada çok fazla zaman geçirdikten sonra, kendiniz ve yolcularınız için, özellikle de hapşırma ve burnunuzu üfleme arasında dinlenemiyorsanız, özellikle aşırı alerji günlerinde mümkün olan en iyi hava kalitesini sağlamak istiyorsunuz. Hava temizleyici, daha iyi hava kalitesi için harika bir çözümdür.


Otomobil hava temizleyici türleri


Araba için iyonik hava temizleyici


İyonizer çalışmalarının biraz farklı. Yüksek verimli hava arıtma sistemleri olarak havayı filtrelemek zorunda değiller. İyon tabanlı hava temizleyici tarafından serbest bırakılan şarj iyonları, aracınızdaki parçacıklara yapışır, bunları yüzmeye devam etmek için çok ağır hale getirir. İyon sistemleri için, daha sık boşaltmanız gerekebileceğini fark edeceksiniz. Parçacıklar iyonların ağırlığından düştüğünde, genellikle bir iç mekan katında, duvarda veya tahta temizleyicide bir yere gitmek zorundalar.


Araç için HEPA hava temizleyici


HEPA hava temizleyici sistemi, küçük fiziksel filtrelerle toz, alerjenler, evcil hayvan dander ve diğer diğer hava kirleticilerini toplar. Sistem içinden dolaştıktan sonra, temiz havayı tüketir. HEPA hava temizleyici sistemiyle, makinenin zamanına ve boyutuna bağlı olarak filtreleri ara sıra değiştirmeniz gerekir.


Olansi araba hava temizleyici üreticisi, Amazon satıcıları, araba hava nemlendiriciler ve iyonizerler için Covid 19 servisi için OEM Araba Taşınabilir Hava Temizleyici, UVC, Xiaomi araba hava temizleyici ile araba hava temizleyici.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen