Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » H14 HEPA filtre hava temizleyici ile kapalı hava kalitesini iyileştirme ve ev hava temizleyicileri

H14 HEPA filtre hava temizleyici ile kapalı hava kalitesini iyileştirme ve ev hava temizleyicileri

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-18      Kaynak:https://www.olansichina.com/

H14 HEPA filtre hava temizleyici ile kapalı hava kalitesini iyileştirme ve ev hava temizleyicileri

H14 HEPA filtre hava temizleyici ile kapalı hava kalitesini iyileştirme ve ev hava temizleyicileri

Ev için seçilen hava temizleyici türünden bağımsız olarak, düzenli bakım önemlidir. H14 HEPA filtre hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri, negatif iyon hava temizleyicileri olup olmadığından bağımsız olarakmasaüstü hava temizleyicileri, mümkün olan en iyi çalışma durumunda kalmasını sağlamak için yapılması gereken farklı şeyler var.


Kalıcı filtrelere veya değiştirilebilir filtrelere sahip bazı ev hava temizleyicileri vardır. Yine de, diğerleri iki filtrenin bir kombinasyonunu taşırlar ve düzenli olarak korunmaları gerekir. Bu, ev hava temizleyicisinin her zaman en iyi çalışma durumunda kalmasını sağlar.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (16)

Hava kalitesini iyileştirme

Hanehalkının hava temizleyicileri olup olmadığına bakılmaksızın, hava kalitesini iyileştiren farklı yöntemler kullanmak önemlidir. Birinin şunları ihtiyacı var:

• Düzenli olarak vakum: Çoğu hava arındırıcısı büyük alerjenleri kaldıramaz. Buna evcil hayvan saçı ve toz akarlarını içerir. Bunlar, rahatsız edildiğinde havaya yeniden dağıtılmadıkça halı ve mobilyalara yerleşir. Bazı vakumlar HEPA sertifikalıdır ve kapsamlı temizlik için mobilya ve katlarda kullanılabilir.

• Mutfak alanları içindeki egzoz fanlarını takın. Bu, farklı kokuları ve dumanları ortadan kaldırmanın harika bir yoludur. Bu fanların çamaşırhanelerde ve banyolarda da tanıtılması gerekir.

• İç mekanda sigara içmeyin. Bu, duman kirliliğini azaltır. Birinin odun yangınlarından kaçınması ve içeride de mumları yakması gerekir. Bunu yapmak, evler içindeki birçok kirletici maddeyi ortadan kaldırır.

• Havalandırma: Bu, hava güzel ve temiz olduğunda kapı ve pencereleri açmayı içerir. Dış hava kuru ve temiz olduğunda, iç mekan hava kalitesini önemli ölçüde artırabilir. Polen gibi alerjiler bir sorun olduğunda, klimanın çalıştırılmasına yardımcı olur veya zorunlu hava soğutma sistemini, konuyla ilgilenmek için hava filtreleri ile birlikte kullanın.

• Kimyasal kullanımı azaltın: Kimyasal kullanımı, özellikle de ağır temizleme kimyasal ürünlerini azaltmak önemlidir. Böcek öldürücüler, yapıştırıcılar ve yaşam alanlarındaki veya yakınındaki boyalar gibi şeyleri saklamaktan kaçının.


Temizleyiciler işi yap

Ev hava temizleyicileriHarika sözler yapın ve bu, bunları satın almak için kullandığı budur. Bunlar, evin içindeki havayı temizlemek ve evcil hayvan dander, toz, duman ve koku gibi farklı safsızlıkları ortadan kaldırmak için tasarlanmış aletlerdir. İç mekan havası farklı düzeylerde kirletici maddelere sahip olabilir. Bazen, bu durum açık havada olduğu gibi daha yüksek olabilir. Doğal bir felaket hitleri veya bir alanın yüksek düzeyde kirlilik olduğunda, bazı ev hava temizleyicileri havayı etkin bir şekilde temizlemede çok yardımcı olabilir.

Kirlilik dışarıda olduğunda, bu kadar endişelendirilecek çok şey yok. Astım semptomları veya sinüzit ve alerjilere sahip olmak mümkündür. Öksürük ve soğuk algınlığı dış mekan kirliliği ile yaygındır. Özellikle yoğun duman varsa, baş ağrısı almak mümkündür. Bu gibi durumlarda, KOAH ve astımlı kişiler, sağlıklı olanlardan daha fazla etkisi olabilir.

Olansi Hava Temizleme Tedarikçisi (17)

ToplayarakEn iyi Çin hava temizleyicileri, İç mekan aktiviteleri ve hava kirliliğinin ortaya çıktığı farklı tehditleri etkisiz hale getirmek mümkün olur. Olansi hava temizleyicileri, bugün piyasada bulunan en iyi ev hava temizleyicilerinden bazıları olacak. H14 HEPA filtre hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansip.com/daha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen