Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » En iyi çin hava temizleyici kullanarak ikinci el duman ve sigara dumanı kaldırmak için

En iyi çin hava temizleyici kullanarak ikinci el duman ve sigara dumanı kaldırmak için

Görüntüleme sayısı:4     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2021-12-09      Kaynak:https://www.olansichina.com/

En iyi çin hava temizleyici kullanarak ikinci el duman ve sigara dumanı kaldırmak için

En iyi çin hava temizleyici kullanarak ikinci el duman ve sigara dumanı kaldırmak için

Sigara içme sağlıklı olmamıştı ve hatta sigara dumanına birçok yönden bizi etkilediği saptanmıştır. Hatta bu bilgiyle, orada bugün dünyada pek çok sigara içen ve tütün endüstrisinin hala çok iyi performans gösteriyor. Tütün kansere neden olabilir, ancak nota bir şey pasif içiciliğin de oldukça tehlikeli olmasıdır.

Olansi çin hava temizleyici fabrika (2)

Ne olduğunu

İkinci el duman puro, sigara ya da boru sigara içenler tarafından nefesle dışarı verilmektedir ana duman belirtmektedir. Eski daha tehlikeli olur çevreye yayılan sigara da vardır. Bu çok kolay bir şekilde insan hücreleri tarafından emilebilir küçük parçacıkların varlığından kaynaklanmaktadır. yanal akım dumanı kanserojen ve her ne şekilde olursa kaçınılmalıdır. insanlar sigara tütün dumanı veya tütün yandığı odaları nefes odalar içinde kalan kaçınmalısınız nedeni budur.


Pasif içicilik pasif tütüyor. sigara içmiyor ya Sigarayı bırakmak bir kişinin istemsiz dumanına maruz alır yerdir. Duman Bu tür çok tehlikelidir.


Pasif içicilik ve sağlık

Pasif içicilik sadece birinci elden duman gibi, tehlikelidir. Duman Bu tür kanserine neden olabilir bazıları birçok kimyasallara bireyi ortaya çıkarır. Bir sigara içen olmamak Bu araçlar sigara ile ilişkili tehlikeleri ortadan kaldırmaz. İkinci el sigara dumanına maruz kaldığında akciğer kanserine yakalanma tehlikesi hala mevcuttur. sigaranın yol açtığı diğer kanserler bazal sinüsleri, rektum, mesane, yutak, gırtlak, meme, mide ve beyin kanseri bulunmaktadır. tehlike de çocuklarda bulunur ve bunlar beyin tümörleri, karaciğer kanseri, lenfoma ve lösemi alabilir.


Kardiyovasküler sorunlar

Bir insanın kardiyovasküler sistem üzerinde sahip olabileceği kötü etkidir istemsizce tütün dumanının solunması ile ilişkili önemli bir sorun vardır. Bu inme gibi diğer kalp hastalıklarına yol açabilir.


sigara içmeyenler ikinci el sigara dumanına maruz kaldığında, bunlar kalp ile ilgili hastalıklara yakalanma yüzde 30 şansı var. duman bu tür, aynı zamanda felç riski vardır. 8000 Üzeri inme ölümlerin ikinci el duman ile ilişkili bulunmuştur.


sigara dumanı ile başa çıkmak

Güncel teknolojik gelişmeler ile kirleticilerin ile uğraşan çok daha kolay hale gelmiştir. Yerlerin havalandırılması ve tamamen sigarayı bırakmak için önemlidir. Ayrıca sigara içenler uzak durması önemlidir. Böyle bir durum evde kaçınılması mümkün değilse, yatırımEn iyi Olansi hava temizleyiciiyi bir fikir. Bazı çözümler, ikinci el dumanla başa çıkmanıza yardımcı olabilir ve havayı temiz ve güvenli tutabilir.


Olansi uzun süre piyasadaydı ve UVC hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicileri de dahil olmak üzere en iyi hava temizleyicilerinden bazılarını yarattı. En iyi hava temizleyici üreticisini seçerek, garantilidir.

Olansi hava temizleyici tedarikçiler (14)

Bugün birçok hava temizleyici tedarikçisi var, ancak yetkili satıcının Olani'den orijinal cihazları aldığınızı garanti eder. Tüm hava temizleyici fabrikaları en iyisini yaratabilmedi. Güvenilir üreticilerle çalışmak, böyle bir durumdan kaçınamadığında ikinci el dumanla mücadele etmenin tek yoludur. Kullanma hakkında daha fazla bilgi içinEn iyi Çin hava temizleyiciİkinci el dumanı ve sigara dumanını kaldırmak için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/china-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen