Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » En çok satan Çin hava temizleyicileri ve pandemik dönemde kullanım

En çok satan Çin hava temizleyicileri ve pandemik dönemde kullanım

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-31      Kaynak:https://www.olansichina.com

En çok satan Çin hava temizleyicileri ve pandemik dönemde kullanım

En çok satan Çin hava temizleyicileri ve pandemik dönemde kullanım

Coronavirus salgını, birçok dengesizliğe neden oldu ve insanlar arasında endişelendirdi. İşler hala dengesiz. Çoğu insan için, havalandırmayı ev içinde mükemmel tutmanın tehlikeyi önlemeye yardımcı olabileceği inancı var. Birçoğu iyi bir hava temizleyici olmanın harika bir şey olabileceğine inanıyor. Ancak, en önemli soru,Olansi hava temizleyiciVirüs endişe duydukça yararlı mı?

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Bir hava temizleyici fonksiyonları

Çoğu durumda, bir hava temizleyici, içinde bulunan bir motor kullanarak kirli havayı çıkarır. Hava daha sonra bir kerede bir katmanı süzülür, daha sonra nihayet temiz hava olarak serbest bırakılır. Bu, daha büyük bir iç mekan kirletici maddesini ortadan kaldırır ve hava kalitesini arttırır. Bazı hava temizleyicileri de odaları kokur. Formaldehiti almak ve bakteri ve smog'u absorbe etmek için bir hava temizleyici kullanılabilir.


Halen, hiçbir kanıt, arındırıcıların virüsü emdiğini ve öldürdüğünü kanıtlamaz. Analiz ve araştırmaya göre, çok sayıda arıtma, iç mekan havasının kalitesini etkiler, bu da enfeksiyon şansının azalmasına neden olur.


Arıtıcıları daha iyi hale getirmek

Bazı çalışmalar, yalnız bir iç ortamda virüs ve bakterilerin bulunamadığını göstermektedir. Genellikle havada bulunan damlacıklar şeklinde askıya alınmış parçacıklar içinde yayılırlar. Hava temizleyicileri bu tür parçacıkları çıkarabilir ve en iyi makineler, damlacıkları ortadan kaldırarak havayı temizlemeye yardımcı olabilir. Zamançin hava temizleyiciSeçildi, bazı şeyler iyi çalışmasını sağlamaya yardımcı olabilir.


Konum

Olansi hava temizleyici yerleştirmek çok önemlidir. Mümkün olduğunda, arındırıcı odanın ortasında olmalıdır. Arındırıcılar asla duvarlara yakın olmamalıdır. Makine arasında bir boşluk bırakmanıza yardımcı olur ve havanın makineye sorunsuz bir şekilde hareket etmesini garanti eder.


Pencereleri açma

Pencereyi açmak havalandırmayı kolaylaştırır. Normal çalışma sırasında, hava temizleyici nispeten kapalı alanlar içerisinde olmalıdır. Windows ve kapılar böyle bir zamanda açık kalırsa, çalışma basıncı arttırılır, yani arıtma etkisi en aza indirilir. Dış hava havası evi doğru şekilde havalandırmak için iyi olup olmadığında, pencereler açılabilir.


Poleni, parçacıkları, virüsleri, bakterileri ve diğer maddeleri gidermeyi hedeflerken, istenen efekti elde etmek için doğru üreticinin seçilmesine yardımcı olur. Olansi hava temizleyici üreticileri, diğer birçok seçenek arasında en iyi UVC hava temizleyicilerini, HEPA hava temizleyicilerini üretmek için yıllardır olmuştur. Sağ hava temizleyici toplama, dayanıklılık, etkinlik ve hizmet anlamına gelir. Bir hava temizleyici fabrikası, havayı en etkili ve sorunsuz bir şekilde temizleme görevini gerçekleştirebilen bir hava temizleyici oluşturmalıdır.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (16)

Olansi hava temizleyici, güvenli ve temiz havada nefes alma ihtiyacını anlar, bu yüzden temiz hava ile ilgili konuya en iyi çözümlerden gelmeye çalışıyorlar. Salgınla dünyaya isabet edebiliyor ve havada bulaşabileceği gerçeği, insanların, bazı ortak solunum sorunlarını önlemek ve sağlıklı kalmak için her zaman, havanın her zaman güvenli olmasını sağlamak için daha da kritik öneme sahiptir. Hakkında daha fazla bilgi içinEn çok satan Çin hava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansipt.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen