Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » 2021'de mutfak kokusunu ve kokular için en iyi hava temizleyicileri

2021'de mutfak kokusunu ve kokular için en iyi hava temizleyicileri

Görüntüleme sayısı:11     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-09-13      Kaynak:https://www.olansichina.com/

2021'de mutfak kokusunu ve kokular için en iyi hava temizleyicileri

2021'de mutfak kokusunu ve kokular için en iyi hava temizleyicileri

Mutfağınızda kirlilik söz konusu olduğunda, her zaman iki ana problemle karşı karşıya kalırsınız. Örneğin, formaldehit ve karbon monoksit gibi gaz sobası tarafından üretilen zararlı kirleticiler var. Ayrıca, kızartma veya pişirme eğiliminde olduğunuzda, uçucu organik bileşikler her zaman havaya serbest bırakılır. Tüm bu kirleticilerle ilgili sorun, solunum sisteminize zarar verecek uzun vadeli hastalıklar çekebileceğinizdir. Çalışmalar ayrıca kirlilik ajanlarının bu tür bunların astımlı hastalara hiçbir şekilde yardımcı olmadığını göstermiştir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (80)

Aslında çözüm nedir?

Mutfaktaki hava kirliliğinin sizi yukarıdan muzdarip hale getirebileceği sonuçları kontrol ettikten sonra, şu anda aklınızda bir soru var. Bu, böyle kabusun yönetimi veya elimine edilebileceği budur. Beyinlerinizi bir araya getirmeye gerek yoktur.Çin hava temizleyiciSadece evinizde hava kalitesinin iyileştirilmesini sağlamak için gereken şeydir.


Hava temizleyici, gazlar, uçucu organik bileşikler, formaldehit ve diğer tehlikeli kirleticilerden kurtulacak. Bu yazı, bu amaç için kullanabileceğiniz en iyi hava temizleyicilerinden bazılarını ortaya çıkaracaktır. Herhangi bir hava temizleyici fabrikası veya hava temizleyici üreticisine başvurmadan önce, buradaki seçenekleri okumanız önerilir.


Bissell Myair (2780A)

Bunu fark edeceğiniz bu hava temizleyicisinin ilk özelliği, kompakt tasarımıdır. Yerinize veya tezgahınızı mutfağınızda yerleştirmeyi isteyip istemediğiniz, bu cihaz oldukça esnektir. Bu nedenle, bu tür bu pozisyonlardan herhangi birine sorunsuz bir şekilde uyacak. ABD, hava temizleyici fabrikasının bulunduğu yerdir. Bu, mutfağınızın taze ve sağlıklı havaya sahip olmasını sağlayabilen 3'lü bir cihazdır. Aktif karbon filtresi ve HEPA filtresi ile pişirme kokuları kurtulacak.


3600 sayesinde, çok daha iyi hava akışı var. Havanızın daha hızlı temizlenmesini sağlar. Mutfak alanınız 100SQFT'ye kadar ise, Bissl Myair (2780A) kesinlikle havayı temizlemek için mükemmel bir cihazdır. Bu marka güvenilirhava temizleyici üreticisiBirçok insanın ürünlerinin kalitesini doğruladığı için.


Özelliklerinden bazıları şunlardır:

• 1 saat, 3 saat ve 8 saat sayacı ile birlikte gelir

• Filtre değişimi nedeniyle sizi bilgilendiren yapılı filtre göstergesi

• Filtreleri havanın temizlenmesinde çok etkilidir

• Modern ve kompakt tasarımın yanı sıra

• Kolayca çalıştırılabilir


Winix 5500-2

Winix 5500-2'nin devrimci bir hava temizleyici olduğunu kabul etmek için yeterli. Kokuların mutfağınızda nötralize edilmesi konusunda gerçekten ciddiyseniz, bu güvenilebilecek bir hava temizleyici üreticisidir. Ürünleri her zaman kullanıcılar için beklendiği gibi teslim edilir. Modern ve benzersiz özelliklere sahip bir hava temizleyicidir. Örneğin, temizleme işlemi optimum performans için çeşitli aşamalar halindedir. Aktif karbon filtresi ilk aşamada olur. İkincisi, sonuncusu HEPA filtresi iken plastawave filtrasyonudur.


Gazları ve dumanları mutfak alanınızdan çıkarma söz konusu olduğunda, bu filtrasyon aşamalarının tümü, oynaması için çok önemli roller vardır. Mutfak alanınız 350SQFT'ye kadar ise, bu hava temizleyici, bu zararlı kirleticileri Koy'ta tutmada harika bir iş çıkarabilir. Aslında, CADR 232CFM'dir, bu nedenle mutfağınız 5 x 5time temizlenecektir. Gerçekten güvenilir bir hava temizleyici tedarikçisine ihtiyacınız varsa, Winix en güvenilir çözümlerden biridir.


Yararlarından bazıları:

• Gazlı kirleticiler plazmawave teknolojisi ile kaldırılır.

• Mutfak Kokuları (Volatized) VOC sensörü tarafından tespit edilebilir.

• Aktif karbon filtresi yıkanabilir

• Mutfağınızdan kokuları ortadan kaldırma konusunda etkilidir.

• Ve dahası


Molekule Air Mini +

Molekule Air Mini + sadece bir Çin hava temizleyici değil. Bunun nedeni olduğu içinhava temizleyici fabrikaABD ve Malezya'da ürünlerin monte edildiği ve son kullanıcılara teslim edildiği. Bu, mutfağınızın sağlıklı olmasını sağlayabilen modern bir cihazdır. Astımlı ya da nefes alma zorluğundan muzdarip olmasın, bu hava temizleyici kullanılması, mutfakta olduğunuzda sağlığınızın daha da kötüleşmemesini sağlamaya yardımcı olabilir.


PECO filtrasyon sistemini benimsemek için popülerdir. Bununla, VOC ve gazlar en etkili şekilde bozulabilir. Kimyasal bir reaksiyon olmasına rağmen, aslında zararsızdır. VOC'leri ortadan kaldırmaya gelince, bu Çin hava temizleyici fark yaratabilir. Aynı zamanda tamamen ozonsuz olduğunu söylemeye değer.


Yararlarından bazıları:

• Ayarlanabilir 5 fan hızı ile birlikte gelir

• WiFi bağlantısı var

• Mutfaktaki parçacıkları tespit etmek için sensör ile birlikte gelir.

• VOC'lerin yanı sıra gazları kırmak için PECO filtreleme sistemi

• Zarif Tasarım

• Ve daha fazlası

OLANSI K08 hava temizleyici

Olansi hava temizleyiciGeçmişte çok sayıda olumlu yorum kazandı. Bu nedenle, mutfak alanları için en iyi hava temizleyicilerinden bazılarının bazılarından bahsetmeye değer. Bu hava temizleyici üreticisi, ev sahiplerinin ihtiyaçlarını anladığı yıllar boyunca kanıtlanmıştır. Böyle, alkakıldığı OLS-K08'in niteliklerinde ve özelliklerinde gösterilmiştir. Bu hava temizleme cihazı, mutfaktaki hava kirliliği kabusunuzun geçmişte olmasını sağlamaya yardımcı olabilir.


TVOC, Benzen ve formaldehit gibi tehlikeli havadaki kirleticilerin çıkarılmasında güvenilirdir. Mutfaktaki etkinliğinin yanı sıra, bu cihazı yatak odası veya oturma odasında da kullanabilirsiniz. Olansi hava temizleyici, havanın temiz olduğundan emin olmak için çok yüksek Cadr ile çeşitli durumlar için inşa edilmiştir.


Faydaları:

• Yüksek kaliteli toz sensörü

• Mutfağınızda TVOC, benzen ve formaldehit kaldırabilir

• Uzaktan kumanda ile birlikte gelir

• Hava kalitesi dedektörüne sahiptir

• tasarımı şık

• Ve dahası

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (57)

Çözüm

Yukarıdakilere dayanarak, sağlıklı hava için mutfağınızda konumlandırmak istediğiniz çok sayıda yüksek kaliteli hava temizleyicisi olduğu görülebilir. Bunlar son müşteri incelemelerine göre seçildi. Gerçek şu ki, ihtiyaç ve toplantı gereksinimlerine gelince test edilip kanıtlanmalarıdır. Daha fazla bilgi içinen iyi hava temizleyicileriMutfak kokusunu ve 2021'de kokuların yorumlarını kaldırmak için Olansi Çin'e ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/smart-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen